reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
No i ja juz po wizycie. Wyniki idealne:-) :) maluszek tez w porzadku, waga ok 800g. Przez moment widzialam nosek i oczka ale wiekszosc badania mial zakryta twarz. Szyjka w porządku, długość 38 mm. Przez miesiac przytylam prawie 4 kg, mam teraz ograniczyc tycie :errr:no ale jak to zrobic skoro wszystko smakuje mi. No i ćwiczyć :-D wiec nie wiem jak to wyjdzie. Kolejna wizyta dopiero 3 luty
 
mierzę od samego rana

i cały czas 138-140/88-95
czyli za wysokie, na granicy bym powiedziała nadcisnienia. kontaktowałam sie sms z ginka kazała zrobic morfologie i crp. I jutro ponowny kontakt

ale ojciec koleżanki doradził mi cynamon z mlekiem albo jogurtem... zeby wiecej zbic to jednorazowo 2-3 łyżeczki z jogurtem a pożniej łyżeczka raz dziennie w nabiale. Tak mnie bolała głowa i szumiało w uszach ze sprobowałam i..... po 20 min bół gowy ustał a po 1-1,5h miałam cisnienie 130/84. Ale bede mierzyła jeszcze dzis ze dwa razy albo 3 i jutro od rana znowu. Jak do poludnia bedzie cos wyzej to jade do niej...
dobrze, że ten temat wypłynął z głupoty sobie zmierzyłam....
 
Ostatnia edycja:
No i ja juz po wizycie. Wyniki idealne:-) :) maluszek tez w porzadku, waga ok 800g. Przez moment widzialam nosek i oczka ale wiekszosc badania mial zakryta twarz. Szyjka w porządku, długość 38 mm. Przez miesiac przytylam prawie 4 kg, mam teraz ograniczyc tycie :errr:no ale jak to zrobic skoro wszystko smakuje mi. No i ćwiczyć :-D wiec nie wiem jak to wyjdzie. Kolejna wizyta dopiero 3 luty


to Twoj maluszek całkiem solidny tak jak moja;) dobrze, ze wszystko dobrze i z maluszkiem i z szyjką :happy:
 
Sweetka i jak ciśnienie ? U mnie niby ok. Juz sama nie wiem czy mam do dupy ciśnieniomierz czy po prostu u gina mam tylko podwyzszone. W domu cały czas ciśnienie poniżej 125. Daj znać jak u Ciebie. Musze zapamiętać w razie czego pomysł z cynamonem :-)
 
po przebudzeniu miałam 129/88, jak poszłam do przychodni na badanie krwi to przy okazji poprosiłam o zbadanie cisnienia i wyszło 110/60. zaczełam sie po drodze zastanawiac czy moj cisnieniomierz dobrze dziala, ale mam ten klasyczny ze stetoskopem, więc te raczej się nie mylą....w domu powtórzyłam i 119/79 - to było po spacerze, wiec by pasowało. No wygląda, że jest raz wysokie, raz niskie. Bede mierzyła 3-4 razy dziennie dwoma ( swoim i elektroniczny teściowa mi pożyczyła). W tym wszystkim dobrze, że jest niskie narazie.

Ruchy małej czuje z taką samą częstotliwością ale jakoś inaczej jakby z tyłu gdzieś, słabo jakoś tak jeśli chodzi o moc.
 
Odebralam wyniki cukier 72/102/80 wiec jest ok.mam niewielka anemie ale najbardziej martwie sie o siuski takie sobie te wyniki.pojawiły mi sie leukocyty,erytrocyty i pojedyńcze bakterie.nie wiem czy nie obejdzie sie bez antybiotyku.
 
reklama
Ja mialam leukocyty, bakterie i pojedyncze erytrocyty ale obylo sie bez antybiotyku. Bralam urosept i wyniki sie poprawily :) nie ma sie co sie co stresowac, poczekaj co powie gin ;)
 
Do góry