reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Kitki tez tak przez chwile pomyślałam. Zobaczę przez tydzień jak będzie ciśnienie wygladalo. Jeśli dobrze to powiem mu, że chyba klinika tak na mnie działa. :-)
 
Alexia mnie też lekarka nastrwszyla z ciśnieniem bo raz mi wyszło u niej to górne 140 a po 30 min powtorny pomiar 136 i powiedziała ze jeśli tak się powtórzy w warunkach domowych 140 to mam natychmiast się do niej zgłaszać. Mam mierzyc codziennie od tej pory. Powiedziała ze do 120 jest ok, powyżej juz słabo a 140 jest niebezpieczne. Od tej pory zawsze mam u niej stres jak mi mierzy ze właśnie przez stres mi sztucznie wzrośnie ciśnienie ;) i tak to się zapetla ;)
 
Ja u giną tez mam zawsze większe. Myślę że twoje ciśnienie jest ok. Co do żelaza to poczytaj co ułatwia jego wchłanianie.
 
Jest cos takiego jak efekt białego fartucha czy jakos tak, ciśnienie jest wyższe niż normalnie podczas wizyty u lekarza. Alexia mysle, ze powinnaś kontrolować w domu i zobaczyć jak to naprawde wygląda a potem porozmawiać z lekarzem.
 
przed ciążą miałam niskie cisnienie np 90/60. Odkad zaszłam mam w normie 120/70. Na ostatniej wizycie 135/90. Moja lekarka tez zestresowana, że wysokie. nic mi nie mowiła o mierzeniu w domu ale dzis sama sobie zmierzyłam i 120/70 :) może to taki okres ciazy ze skacze...
 
reklama
Mamuski siedzę właśnie na badaniach.wypilam glukoze ale jakoś smak mnie jej nie powalił.mdli mnie teraz.dobrze,ze wzięłam cytrynę jakoś łatwiej poszło :)
 
Do góry