reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Nooo to super sweetka, na takie wiadomości czekałam ;) a to ze malutka jest bardzo nisko to nic takiego? Moje były główkami do dołu a teraz jeden synuś przekręcił sie z powrotem.
 
reklama
Sweetka, cieszę się, że szyjka skróciła się tylko odrobinę, patrząc na to ile wcześniej się skróciła, to jest bardzo dobra wiadomość. Trzymam kciuki, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Synuś ostatnio zaczyna się bardzo rozpychać, czasami aż boli mnie od tego brzuch :) Za tydzień w końcu będę miała usg, już nie mogę się doczekać!
 
Cześć, ja mam pytanie czy któraś z Was ma problemy z kręgosłupem i jak sobie z tym radzicie. Dla mnie to druga ciąża i zdecydowanie gorzej ją znoszę. Czy robiłyście taping?
 
dzięki dziewczyny!:)
Aniu
mała jest bardzo nisko ale chyba nie znaczy ze nie może zmienic pozycji( w sumie nie zapytałam wprost ale z rozmowy wyszło ze mała jeszcze nie raz sie różnie ułoży), ale teraz sie tak usadowiła i w nosku swoim szanownym ma ze cisnie na tę nieszczęsną szyjkę i szew :)

tak bede lezała dalej, twardo:)


Mikulinka - daj znać co powie Twoj gin na taki wynik bo ja miałam na czczo - 81, po 1h - 142, po 2h-107. Mam zalecenie ograniczać cukry proste i jeść co 3 godziny.
gdzieś czytałam jesli dobrze pamiętam to, że normy dla kobiet w ciazy to: na czczo: poniżej 100, po 1 h poniżej 180 i po 2h ponizej 140. Więc Ty byś się mieściła w normie:)
 
reklama
Do góry