reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Ja właśnie po wizycie i Usg połówkowym dzis pan doktor oprócz tego ze wszystko w porządku zaskoczył mnie że Wojtuś zamienił się w Zosię :rofl2: Dobrze ze jeszcze 24.11 mam usg połówkowe w szpitalu mam nadzieje ze rozwieją moje wątpliwości dostałam zdjęcie na którym ponoc widac ze to dziewczynka ale jest slabej jakości
 
Ostatnia edycja:
...alez jestem zla bylam dzis na wizycie poszlam z cora bo mialo byc usg polowkowe :(mialam na 12 nie dosc ze weszlam przed 15. To na 5 minut tylko na fotel a usg moze mi zrobic za niecale 3 ygodnie a to bd juz 24 tydzien ...ah przecierz polowkowe robi sie do 22 to mi powiedziala ze przykro jej zebym poszla prywatnie bo ona dzis siedzi 3 h dluzej w pracy i zaraz sie spozni na wizyyty prywatne ...nosz kur.. Pieprzony nfz szukac musze na przyszly tydzien kogos prywatnie kto ma czas na usg polowkowe kurde co za dzien.


Martita gratuluje coreczki moze i u mnie sie zmieni jeszcze :) ;)
 
Ostatnia edycja:
O matko ! Martita jaka cudna dzidzia !:)wspaniałe maleństwo i prześliczne ...a ja prosiłam o zdjęcie 3d i usłyszałam ze za wcześnie ...a tu taka piękność :)
 
mialam na 12 nie dosc ze weszlam przed 15. To na 5 minut tylko na fotel a usg moze mi zrobic za niecale 3 ygodnie a to bd juz 24 tydzien ...

Dlatego ja nie mam zaufania do nfz:baffled: wolę dać stówkę raz na 3 - 4 tygodnie ale wiem że przebada mnie i w każdej chwili mogę do niej wpaść na wizytę jakbym źle się czułam. A wizyta moja trwa wtedy od 40 nawet do 50 minut więc i na dzidziusia zdążę się napatrzeć ;-) Gdy w sierpniu dowiedziałam się że jestem w ciąży to Pani w przychodni zaproponowałam mi wizytę na nfz w styczniu :confused2:
 
reklama
Poliana Wiesz co ona stwierdzila ze za te 2.5 tygodnia nie bedzie za pozno na usg polowkowe no myslalam ze pekne w srodku ze zlosci :(

Anna czyli jednak zosia super ;)

Martita sliczna buzienka super zdjecie :) przepraszam zapomnialam napisac z tej zlosci ;(
 
Do góry