reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
12cm i 164g mojego 100%-towego chłopczyka 16tydz.jpg
 

Załączniki

  • 16tydz.jpg
    16tydz.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 68
Dziewczyny czy któraś z Was miała problemy z leukocytymi. Ciągle mi wychodzi ich za duzo przy badaniu moczu. Miałam już dodatkowy posiew z moczu robiony i wyszedł jałowym czyli ok. Na wtorkowej wizycie dostałam tabletki Furagin i musze brać 5 dni. Nie wiem co jest tego przyczyną. Może któraś z Was coś na ten temat wie. Help!
 
Alexia niestety nie pomoge ;(

Marzenka no gratuluje zdrowiutki tylko niepotrzebnie sie stresu najadlas :***

Aniu no chlopak jak sie patrzy gratuluje :)
 
Podwyższone leukocyty to chyba infekcja? Ale nie jestem pewna. W każdym razie w ciąży się zdarzają często a jak bez antybiotyku to chyba nie jakaś mocna... Tak myślę ale za bardzo się ne sugeruj bo przekonana nie jestem :-D
Marzernko cieszę się z dobrych wieści ale ja się już nawet nie spodziewałam innych :)
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miała problemy z leukocytymi. Ciągle mi wychodzi ich za duzo przy badaniu moczu. Miałam już dodatkowy posiew z moczu robiony i wyszedł jałowym czyli ok. Na wtorkowej wizycie dostałam tabletki Furagin i musze brać 5 dni. Nie wiem co jest tego przyczyną. Może któraś z Was coś na ten temat wie. Help!

A ile Ci wyszło tych leukocytów?
 
Do góry