reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Alexia...czy wysoki poziom leukocytów wskazuje na infekcje?...ja miałam ecoli i antybiotyk na 10dni....lekarz zalecił picie dużej ilości płynów przynajmniej 1,5l dziennie(wody)zeby utrzymywać filtrację nerek i dobre krążenie płynów pomiędzy nerkami i pęcherzem....a duzo pijesz?moze spróbuj pic wiecej i powtórz za jakiś czas badanie...ja polecam tez tabletki lub jeszcze lepiej syrop z żurawiny...u nas pomógł..ja sama po sobie widzę ze jak nie mam czasu pic to mocz jest bardziej stężony..i ogólnie gorzej sie czuje
 
reklama
Marzenka w ubiegłym miesiącu brałam przez tydzień urosept. Teraz przepisał mi na 5 dni Furaginum. Nic o piciu nie mówił. Zobaczę po tych tabletkach czy coś się zmieni.
 
Witam Kwietniowe Mamy :) To mój debiut w tym wątku i od dziś zamierzam bardziej aktywnie sie udzielać, tylko muszę ogarnąc kwestie techniczne :baffled::crazy:

Moja Malena ma przyjść na świat ok 22 kwietnia. w poniedziałek na usg mam się dowiedzieć czy z Maleny nie zrobił się nagle Maksym :-D

Pozdrawiam serdecznie!!!!!
 
Anja, ale ciekawe imię wybraliście, z tego, co znalazłam w internecie to w 2014 r. tylko 67 kobiet w Polsce nosiło to imię, bardzo oryginalne. A znasz znaczenie tego imienia?
 
We wrześniu 3-5, w październiku juz 5-10 a teraz wyszło mi 10-20.
Ja 3 tyg temu mialam leukocyty na poziomie 40-60, sama zaczelam czuc ze cos jest nie tak. Infekcja pecherza, dostalam antybiotyk 2 dawki i objawy ustapily po 3 dniach. Jutro mam kolejne badanie, mam nadzieje ze tym razem jest ok.

A we wtorek usg, nareszcie zobacze Malutka :)
 
Ja 3 tyg temu mialam leukocyty na poziomie 40-60, sama zaczelam czuc ze cos jest nie tak. Infekcja pecherza, dostalam antybiotyk 2 dawki i objawy ustapily po 3 dniach. Jutro mam kolejne badanie, mam nadzieje ze tym razem jest ok.

A we wtorek usg, nareszcie zobacze Malutka :)

Dzieki za info. Daj znać jak będziesz juz mieć wyniki. Trzymam kciuki, pewnie wszystko juz będzie ok
 
Drobi, to skandynawskie imię. Spodobało mi się po filmie z Moniką Belluci o tym samym tytule. Aleksandra Kurzak - światowej sławy, polska śpiewaczka operowa nazwała swoją córeczkę Malena. Długo szukałam imienia, które będzie nadawało się zarówno dla małej dziewczynki, nastolatki, zmysłowej pewnej siebie kobiety i starszej pani. Imienia, które nie będzie banalne, a zarazem nie bedzie brzmiało smiesznie z polskim nazwiskiem. Moi rodzice są dość sceptyczni hahah :) ale grunt, że mnie i ojcu dziecka się podoba. A jakie imię będzie nościć Twoje Maleństwo? Znacie już płeć?
 
Dziewczyny, mam pytanko - czy też macie może uderzenia gorąca? Ja ogólnie czuję się dobrze. Chodzę na treningi personalne 2 x w tyg na silownie. Dużo chodzę. Ale mam straszne nerwy bez powodu - tak jak przed okresem - i straszne uderzenia gorąca - stopy i ręce są wręcz jak wyjęte z piekarnika..... :(
 
reklama
WP_20151113_13_27_36_Pro.jpg
Kaja 20 Tc
 

Załączniki

  • WP_20151113_13_27_36_Pro.jpg
    WP_20151113_13_27_36_Pro.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 82
Do góry