reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Haha antus ..spojrzałam na zdjęcie to czarno białe i myślałam ze to raczka a potem odwróciłam tablet i co widzę ?siusiaczka :) nie wiem czemu tak skojarzyłam w pierwszej chwili :)jej ale dorodni ci nasi chłopcy;)tatusiowie pewnie mega dumni:)!
 
reklama
Antus gratuluje synka :)/ale sprzet :) ile placilas w darmedzie ?? Bo ja jednak nie bd robic w medicusie tylko caramedzie tam przyjmuje kazimierz kowalski ten co w medicusie tylko prywatnie u siebie na ku sloncu :) to bedzie polowkowe 3-4d z nagraniem na plytke zdjeciem i echem serduszka teraz jest promocja z 300 na 200 zl wlasnie probuje sie umowic na dzis ale w rejestracji neszcze nie odbieraja :)) te twoje usg wczoraj godzine trwalo ?? :)
 
Antus - gratuluję synusia!!!!
no właśnie ile płacisz??? bo ja tez chodzę do Darmedu ale do dr Ustianowskiego, za wizytę 100zł i za usg 100zł czyli zawsze po 200zł zostawiam. Ale nie robię tam genetycznych ani połówkowych bo robię za free w klinice w policach ze względu na wiek i jestem ciekawa czy za takie specjalistyczne usg się więcej płaci czy tez tylko 100zł.

ps. fajne to łozko do usg mają no nie??? takie wygodne ze można leżeć bez końca i patrzeć w ten wielki ekran:-D
 
moje usg trwało prawie godzine. Ja płaciłam za usg 4d połówkowe 250 zł, ale niestety bez nagrania na plytkę :( W zeszłym roku miałam nagranie za tą samą cenę, ale widocznie coś się zmieniło :( Lekarz dokładnie zbadał wszystko, także echo serduszka :)
 
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt i poznanych płci. Moje USG połówkowe za 1,5 tygodnia (27 listopada). Tego dnia biorę zwolnienie lekarskie i odpoczywam już od pracy (już do końca). Już nie mogę się doczekać :-)
Mam nadzieję że na USG lekarz nagra mi płytkę, bo ma taką możliwość.
 
Dodzwonilam sie jutro o 17 zobacze dzidziusia mojego kochanego na 3d :) jupi ;)) chcial mi dac termin na za tydzien ale ze juz taki ostatni na polowkkwe termin to zapisal mnie na jutro ;) tylko nie wiadomo czy maz zdazy z pracy wrocic :( barrdzo chcialam zeby byl ale najwyzej obejrzy plytke . core zabieram napewno :)


Antus to troche szkoda ze bez nagrania :(

Poliana gratuluje ci corenki :))
 
reklama
Antus - tak myslalam ze te specjalistyczne usg sa droższe, a powiedz czemu bez płytki??? Ja na płytkę nie liczę bo robię na NFZ wiec wiadomo bez szans ale robi mi mój ginekolog prowadzący bo wykonuje w tym szpitalu właśnie prenatalne usg wiec wiem ze przynajmniej dobrze będę miała zrobione

Poliana - wow trzecia dziewczyneczka:-) a co mąż na to że w domu solidarnośc jajników a On sam na polu bitwy?;-):-D Najwazniejsze ze zdrowe:tak:

Bluelovi - to kciuki za jutro, żeby córci się spodobało, ciekawe jak zareaguje
 
Do góry