reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

reklama
Aż mi wstyd :-( :-( Pewnie jestem na szarym końcu:zawstydzona/y: :zawstydzona/y:

wikusiu !!!!
Z OKAZJI URODZIN DUŻO ZDRÓWECZKA ,SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ ,POCIECHY Z BEJBUSA I WIELE,WIELE MIŁOŚCI
ŻYCZY RODZINA ZAGÓRSKICH Z DUŻYMI BUZIOLAMI

przyjecie_www_gify_liq_pl%20(59).gif
przyjecie_www_gify_liq_pl%20(24).gif
 
Nie Wioluś,na szarym końcu jestem ja:zawstydzona/y:

Niemniej jednak WIKI życzymy Ci wszystkiego najlepszego ,najmilszego,najsłodszegoi w ogóle naj,naj,naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
to jednak szary koniec jest jak zwykle mój :zawstydzona/y:

Wiki z całego serca wszystkiego co najlepsze i wyjątkowe:happy:
 
BASIENKO I K@SIENKO, pierwszy raz zdarza nam sie skladac zyczonka dwum mamusiom na raz!!!
Kochane, zycze Wam byscie zawsze byly najszczesliwszymi kobietkami, by spelnily sie wasze wszystkie marznia, by omijaly was smuteczki, zeby kasiorki tez nie brakowalo, a Wasze dzieciaczki rosly zdrowo a wychowanie ich sprawialo Wam duzo radosci!!! Duza buzka ode mnie , Allanka i mojego meza!!!
 
reklama
Ależeście się Dziewczynki zgrały!!!I jeszcze imiona Wasze się rymują!!!W każdym razie, Kasieńko i Basieńko,życzymy Wam samych pogodnych dni,spełnienia marzeń i nieskończonej ilości przepiękch chwil z Waszymi Maluszkami....

Kasia,Zuzia,Mariusz.
 
Do góry