reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

reklama
Dziewczynki, dziękuje wam bardzo za życzenia :)
Nie mam ostatnio jak tu wpadac .... ale miło że pamiętacie :)

Buziaki,
Mariola
 
O ja niedobra , przegapilam urodinki Dyzi! Przepraszam bardzo i zycze spelnienia marzen , zdrowej dzidzi i radosci z kazdego dnia!!
 
Wiki, kochana nie mysl, ze o Tobie nie pamietamy!!!
Z okazji Twoich urodzinek , zycze Tobie spelnienia wszystkich marzen, samych szczesliwych chwil, duzo zdrowka, zadowolenia z dzidziusia i meza,duzo kasy a reszta przyjdzie sama!!!
Duze buzki Agatka, Allanek i Kristi
 
KOCHANE STRASZNIE WAS PRZEPRASZAM ZE NIE SKŁADAŁAM WAM ZYCZEN ALE Z CAŁEGO SERDUSZKA ZYCZE WAM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE ORAZ DUZO DUZO ZDROWKA PRZESYŁAM WAM MOC BUZIACZKOW I PROSZE NIE GNIEWAJCIE SIE NA MNIE
TEN PIEKNY KWIAT SPECJALNIE DLA WAS
r380atp5.png

 
Chyba pomyslicie ze jakas walnieta jestem ale wydawalo mi sie ze dzisiaj jest 27 listopad!!! Przepraszam za pomylke!!! Wikuniu wybacz!!! Dopiero Kristi sprowadzil mnie na ziemie!!!
 
Dziekuje Kreciku nic sie nie stalo ,zreszta dobrze trafilas bo dzisiaj mamy pierwsza rocznice slubu:-) wiec zyczonka jak najbardziej na miejscu...slicznie dziekuje za zyczonka...buziole;-)
 
No o waszym slubie tez pamietalam ale do wczopraj a dzisiaj juz mi to umknelo!!! Chyba cos ze mna nie tak!!! W kazdym razie z okazji slubu nie tylko jednej rocznicy ale duzo wiecej takich!!! Normalnym jezykiem mowiac, STO LAT RAZEM!!!!!!
 
reklama
Do góry