reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

My tu gadu gadu,a nasza Martag miala w piątek 15 grudnia urodzinki i nie pisnęła ani słowka!

MARTUSIU!
Życzę ci ogromu miłości,radości wyłażącej każdym kątem,spełnienia największych marzeń,abyś każdego dnia patrząc na swego synka uświadamiała sobie że stałaś sie świadkiem cudu,jaki powstał z waszej miłości:twojej i Jacka,niech mąż będzie twoją podporą a życie niech dostarcza ci samych wspaniałych chwil! Ola
 
reklama
powiem szczerze,ze jak bylam w Norwegii to pamietalam o Martusi urodzinkach bo jeszcze sprawdzalam,ale tutaj kompletnie mi wylecialo z glowy:baffled::confused:
MARTUSIU ZYCZE CI ABYś ZAWSZE BYłA UśMIECHNIęTA I SZCZęSLIWA OBOJęTNIE GDZIE JESTEś ABY CUD MIłOśCI NIGDY CIę NIE ZAWIóDł ABY WSZYSCY PADALI CI DO STóP I WIELBILI ZA TWóJ CAłOKSZTAłT I NIECH WSZYSTKIE GWIAZDKI NA NIEBIE śWIECA TYLKO DLA CIEBIE:-):-)
żYCZY MONIKA
 
Martusiu ale jestem gapa ,wybacz mi kochanie ,byłam tak zalatana że nie mylałam o niczym ale teraz składam ci kochanieżyczonka

MARTUSIU !!!!!!!
Z OKAZJI TWOICH URODZIN ŻYCZYMY CI Z CAŁĄ MOJĄ RODZINKĄ DUUUUUŻO ZDRÓWECZKA ,POCIECHY Z MALEŃSTWA ,WIELE MIŁOŚCI I ABYŚCIE TAM ZAROBILI DUUUŻO PIENIĄŻKÓW BY MÓC ZAPEWNIĆ SOBIE PRZYSZŁOŚĆ A OD NAS OSOBIŚCIE WIELKIE CAŁUSY

6.gif
 
reklama
Do góry