reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

Kasieńko i Basieńko
wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i samych radosnych chwil spędzonych z Waszymi pociechami.
Iwona, Darek & Szymek
 
reklama
Nie no dziewczyny jesteście niesamowite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aż mi wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ja to nic nie pamiętam co, kto, kiedy:no: wstąpiłam złożyć życzenia Basi (bo o niej siłą rzeczy pamiętam) a tu proszę. Zapadam się pod ziemię ze wstydu. Ehhhh, i co ja mam zrobić chyba tylko podziękować za pamięć:tak: DZiękuję Wam Kochane!


BASIENKO KOCHANA WSZYTKIEGO CO NAJLEPSZE, GWIAZDKI Z NIEBA, POCIECHY Z KUBUSIA, TYSIAC BUZIAKOW!!!!!!!!!!!!
 
My Rowneiz Dolaczamy Sie Do Zyczen ...
Oby Kazdy Dzien Przynosil Radosc A Cud Waszej Milosc Rosl Zdrowo I Oby Kazdy Wielbil Was Za Wasz Caloksztal A Gawiazdki Na Niebie Swiecily Tylko Dla Ciebie..basienko I k@sienko:-)
Zycza Monika,Wiki I Radek

PRZESYLAMY KWIATKI OD WIKUNI:-)
 
Kasiu,Basieńko, i my dołączamy się do życzeń,aby zawsze w waszych sercach była radość,na twarzy uśmiech i w oczach iskierki i łzy szczęścia! Spełnienia marzeń kochane i miłości każdego dnia!!!! Ola,Oliwier i Darek
 
OGROMNIASTE DZEKI JESTESCIE POPROSTU NIESAMOWITE
A MY Z KASIUNIA NIEDOSYC ZE W TYM SAMYM DNIU URODZONE O PODOBNYCH IMIENIACH TO MIEDZY NASZYMI ŁOBUZAMI JEST TYLKO DZIEN ROZNICY NIEZLE CO?
KASIEŃKO SKARBEŃKU TOBIE ZYCZE PRZEDEWSZYSTKIM DUZO ZDROWKA DLA CIEBIE I CAŁEJ TWOJEJ RODZINKI BO TO ONO JEST NAJWAZNIEJSZE I SPEŁNIENIA MARZEN OD CAŁEJ NASZEJ WSPANIAŁEJ TROJKI
 
KASIEŃKO I BASIEŃKO !!!!!!!!!!!!!!!

Z OKAZJI URODZIN ŻYCZĘ WAM DUUUUZO ZDRÓWECZKA ,WIELE SZCZĘŚCIA I MAŁO TROSK ORAZ SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ
ŻYCZY WIOLA ,ADAM ,ADZIA ,KAMIL I OSKAREK ZAGÓRSCY

przyjecie_www_gify_liq_pl%20(28).gif
przyjecie_www_gify_liq_pl%20(20).gif
 
reklama
Dziękuję jeszcze raz za zyczenia:happy:. Do podobieństw między mną i Basieńką dodam jeszcze że ja mam na drugie Basia:-D:-D
 
Do góry