reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Ja w zeszłej ciąży miałam torbiel i mi się wchłonął w czasie ciąży. A o krwawieniu słyszałam jak ma się właśnie krwiaka.
Wiesz co ja mam krwiaka i małego mięśniaczka, powiedziała mi że mam się tym nie przejmować bo powinien się wchłonąć. Plamiłam 1 dzień, teraz luteina 3 x dowcipnie
 
reklama
Moj krwiak ma 3,5x1,5 ale na razie nic sie nie dzieje. Nie planie nie krwawię, nic mnie nie boli.
25.08 mam wizytę zeby skontrolować czy jest lepiej. Staram sie więcej odpoczywać ale plackiem nie leżę bo mam 3-latke w domu wiec to nie mozliwe :)
 
Hej dziewczyny :)
Ja jestem już pod po badaniu prenatalnym w 13tygodniu :) maluszek ma 56mm, wszystko jest ok :) lekarz niby powiedział, że jeszcze trochę wcześnie na określenie płci, ale, że raczej chłopczyk ;)
1471549280505.jpg
 

Załączniki

  • 1471549280505.jpg
    1471549280505.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 1 240
Hej dziewczyny :)
Ja jestem już pod po badaniu prenatalnym w 13tygodniu :) maluszek ma 56mm, wszystko jest ok :) lekarz niby powiedział, że jeszcze trochę wcześnie na określenie płci, ale, że raczej chłopczyk ;)
Zobacz załącznik 768367
Oby tak dalej ;)

Monia8173 mi tez tak wtedy mowił że nie mam sie czym przejmować. Pamietam ,że szybko mi się wchłonął.

Ja jak byłam we wt na badaniu to lekarz powiedział że duphaston mogę zmniejszyć do 1 tabl dziennie. Ucieszyłam się bo ciężko u mnie z pamięcią co do regularnej godziny ich brania.No i już długo nie krwawię to po co je brać. Powiem Wam że szybciej się zaczęłam męczyć i czasami jak dużo chodzę pobolewa mnie brzuch. Organizm pewnie musi się przyzwyczaić ,mam nadzieję że dalej będzie ok. Też mieliście tak po zmniejszeniu dawki? może ktoś z poprzedniej ciąży ma doświadczenie ;)
 
reklama
To ja też się pochwalę swoim usg ;) i moimi 33 mm szczęścia ;) chociaż serduszka nie słyszałam ale pani doktor powiedziała ze jest i bije prawidłowo ;) jestem taka szczęśliwa ;) fasola robi fikolki i podczas zdjęcia stoi na głowie ;) to będzie akrobata albo akrobatka hehe
1472456964802.jpg


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472456964802.jpg
    1472456964802.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 964
Do góry