reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

reklama
to i ja się pochwalę moją malutką Lily <3 ( mam nadzieję, że nie okaże się chłopcem :) ) 13 w 0d
Lily.jpg
 

Załączniki

  • Lily.jpg
    Lily.jpg
    55,4 KB · Wyświetleń: 5 813
Więc na USG doktor po tym obrazie stwierdził że to dziewczynka (patrzymy na bobasa od dołu jakby siedział na nocniku ;) ) Teraz mam płytkę dvd to mogę sobie oglądać te słodkie małe rączki jak się ruszają :D powiedział że jakby to był chłopak byłby wyraźny siusiak między udami... ja dopatrzyłam się czegoś między udami ale może to pępowina. Doktor chyba ma doświadczenie i widzi co widać bo ja to tam mogę dużo wypatrzeć ;) A jak u Was wyglądało to ujęcie od dołu? :)

Ja tu widze że nic nie ma = dziewczynka :)
1.jpg


a tu widzę siusiaka którego podobno nie ma (to pępowina?) :)
2.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 12 986
  • 2.jpg
    2.jpg
    68,8 KB · Wyświetleń: 8 875
U nas w 14 tygodniu padła pierwsza prognoza, dziewczynka. Wiadomo, ze nie na 100%. Nie wiem czy coś tam dojrzała ginekolog czy nie na tym etapie jedno i drugie ma siusiaka, ale wyrostek płciowy pod innym katem. Na zdjęciach, które posiadamy akurat nóżki przysłaniają- mamy ujęcia z boku.
Takich z dołu jeszcze nam nie robili :-D

Gratuluje córeczki
 
U nas w 14 tygodniu padła pierwsza prognoza, dziewczynka. Wiadomo, ze nie na 100%. Nie wiem czy coś tam dojrzała ginekolog czy nie na tym etapie jedno i drugie ma siusiaka, ale wyrostek płciowy pod innym katem. Na zdjęciach, które posiadamy akurat nóżki przysłaniają- mamy ujęcia z boku.
Takich z dołu jeszcze nam nie robili :-D

Gratuluje córeczki
Dziękujemy :-) :) właśnie siedzimy i myślimy nad imieniem dla córeczki :) ale kurcze chyba dopiero po następnym USG zakoduję że to na bank dziewczynka bo ten obraz dla mnie jednoznaczny nie jest :-D a w 12 tc i 5 dni było podejrzenie chłopca :) Chciałabym mieć i córkę i syna szkoda że za jednym razem się nie udało ;)
 
Dziękujemy :-) :) właśnie siedzimy i myślimy nad imieniem dla córeczki :) ale kurcze chyba dopiero po następnym USG zakoduję że to na bank dziewczynka bo ten obraz dla mnie jednoznaczny nie jest :-D a w 12 tc i 5 dni było podejrzenie chłopca :) Chciałabym mieć i córkę i syna szkoda że za jednym razem się nie udało ;)
Ja narazie się nie nastawiam jeszcze, że może być córeczka-chociaż bardzo bym chciała :-)
Zobaczymy co będzie dalej, wierzę że się nie zmieni :p

To ładnie, że najpierw podejrzenie na chłopczyka :D ja drugiego mogę mieć synusia :p Macie w rodzinie bliźniaki?
 
reklama
Ja narazie się nie nastawiam jeszcze, że może być córeczka-chociaż bardzo bym chciała :-)
Zobaczymy co będzie dalej, wierzę że się nie zmieni :p

To ładnie, że najpierw podejrzenie na chłopczyka :D ja drugiego mogę mieć synusia :p Macie w rodzinie bliźniaki?
Ciocia ma bliźniaki i teraz kuzynowi urodziły się bliźniaki (ale to raczej nie dzięki kuzynowi ;) )
A tu jest mój brzusio z zeszłego tygodnia... teraz fotkę będę pstrykać w 20tc :)
3.jpg
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 5 266
Do góry