reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Jasio u niani nasikal 3 razy do nocnika, no a jak ja go wysadzilam wieczorem to nic z tego... no i juz go nie meczylam dlugim siedzeniem bo to bez sensu - nie chce zeby sie zrazil :no:
 
reklama
Nie, no Krupka, przegiełaś. Jak tak możesz mówić o swoim kochanym skarbie? To ja już chyba przestanę pisać na tym wątku :-:)zawstydzona/y::no:

Jestem obiektywna po prostu - znaczy staram sie :tak:

No przecież i tak bym mojego synka nie zamieniła ani na Pawełka ani nawet na Eisteina, a że głupolek póki co - co zrobić:-p :-D Ma czas - zmądrzeje :tak:
 
Twój synuś Krupko za to zdaje się wzorcowo zasypia w łóżeczku i przesypia nocki, co jest bardzo wielkim osiagnieciem a mój musi się zmęczyć płaczem, zeby zasnąć. Dzisiaj znowu była awantura o spanie.
 
no u nas może nie w pozytywnym kierunku poszło ale mały się kłóci jak cos mu nie pasuje i nadodatek skubaniec ręką wyma****e:angry: mały buntownik nam rośnie:-)
 
Jasio wykazuje ogromne zainteresowanie odkurzaczem - jest ono na tyle silne ze jak mu go zaslanialam to z calej sily mnie odpychal od siebie :szok:
No i dzis zaczal tak fajnie skakac w krzeselku :tak:

Nie jest to moze osiagniecie ale nabil sobei dzis pierwszego guza na czole - tak sie gramolil ze walnal glowa w podloge. Ale tylko jeknal - twardziel z niego :tak: Twardoglowy :-D
 
Mysz u nas też pierwszy guz na czole (po prawej stronie) no ale synuś z tygodnia na tydzień coraz bardziej boi sie odkurzacza. No i wyraźnie stara się wyrazić nam gestami swoje zdanie, jak nie chce już jeść, to odsuwa mi łyżeczkę ręką. No i powiem wam, że jest coraz bardziej kochany. Dzisiaj tak słodko powiedział do mnie mama (wcześniej mówił tylko tonem wołająco-płaczliwym a dziś zabrzmiało to tak radośnie) że mnie powalił.
 
Gratulujemy wszystkim mamom osiągnięć małych wielkich pociech:tak:
Nasz szkrab też interesuje się odkurzaczem i wszystkim co buczy:szok:. Jeżeli pojawia sie ten przedmiot na horyzoncie to zaczyna mówić "bu". Siniaków to miał już sporo bo powoli zaczyna chodzić:-D.
 
reklama
Brawo dla dzielnego Jasia!!!:-)

-Moja Zuzia gada jak najęta (tym razem) gaga, giegie, agie, kie itp. dziwne śmiszne ;-)
-zakochała się w pralce, która pierze, po prostu jak zahipnotyzowana wpatruje się w wibrującą praleczkę, normalnie "dirty dancing" ... po polsku "wirujący ...";-)
-sama wkłada sobie do buźki kawalki jedzenia, które jej położę na talerzyku
-na wszystko pokazuje paluszkiem
-może to nie osiągnięcie, pewnie wasze dzieci też tak robią, ale Zuzia jest takim śmieszkiem, że ja sama pękam ze śmiechu, chicha się na każdym kroku i nauczyła się ostatnio w trakcie śmiechu tak zapowietrzać śmiesznie, efekt jest kosmiczny.
 
Do góry