reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Jaka regresja, rozwój! sama spróbuj powiedzieć baba i mama - rusza się buzia - lala, dada - czubek języka - a gaga, czy kiekie - g to tylnojęzykowe, a ki to środek języka i tył. Ładnie ćwiczy jęzorek :-D.
 
reklama
nie, no kumim o co chodzi, ale mam na myśli to, że już nie mówi "mama bapa itd." po prostu przestała ....:-(
 
No a u nas kolejne kroczki samodzielne. Udało się już trzy:-D no i nauczył się schodzić tyłem z łóżka. Może będzie o pare siniaków mniej... Za to przestał robić kupę na nocnik. Uwstecznił się:wściekła/y: teraz kuca i robi w pieluchę:angry:
 
Moze to akurat nie osiągnięcie,ale smieszna czynnosc-Maja skacze w łóżku. łapie sie szcczebelek i podskakuje,az sie trzesie łozko...
 
A Kamila tańczy:-D oczywiście nie na stojąco tylko na kleczkach podskakuje i wyma****e rekami jak tylko muzyke słyszy:tak:

Ewula, Kluliczek brawa dla chłopaków:tak: mój dwuletni Maks jeszcze tego nie potrafi:no: mam nadzieje, ze kiedyś przestanie nosic pampersa:-(
 
Ewitka, gratuluje synkowi!!! Nasz mały przy nim, to total;ny głupolek :zawstydzona/y::-D
Nie, no Krupka, przegiełaś. Jak tak możesz mówić o swoim kochanym skarbie? To ja już chyba przestanę pisać na tym wątku :-:)zawstydzona/y::no:
A odnośnie sikania, to jest chyba dzisiaj jakis korzystny biometr, bo mój dwa razy nasikał i raz zrobił kupkę. :-)
 
reklama
Do góry