reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Moja nie pokazuje palcem,niestety Gal;-/ A nasze osiagniecie z dzis...
Lezalam na podlodze obok sofy...a majka stala przy mnie i nagle cissza(wyrodna matka zapatrzona w tv ocknela sie) PATRZE!!! A Majka,sama weszla na sofe...
dla mnie to bylo cos...i siedziala sobie i bawila ....pilotem-normalka
 
reklama
nas dzisiaj na spacerku dopadła śnieżna zawierucha :szok::szok::szok: mam nadzieje, że planowany w 2-gie święto spacer po plaży nad morzem nam się uda i pogoda nam nie pokrzyżuje planów;-);-)
 
ale zdolniacha :tak::tak::tak:

Gal - Jasio tez lubie patrzec na pralke :-D
Palcem wprawdzie nie pokazuje, za to notorycznie robi "pa-pa" ostatnio :-D
 
ostatnio kacperek ciagle wylacza mi odkurzacz i jeszzce sie smieje.

ale, ale coz to ja czytam, kurde, ledwie tydzien sie rozpoczal, a wasze pociechy juz tak do przodu.

gaal smiech to bardzo duze osiągniecie, chyba nie chcialabys by zuziulka byla płaczką? z reszta usmiechnietym ludziom w zyciu latweij zjednac sobie ludzi i w ogole osiagnac cel.

nato - jestem zaszokowana, ze maja sama wlazla na sofe. szybko jej to poszlo. pewnie tez szoku doznalas:-D.


gratulejszyn dla dziewczynek małych a tak szalonych
 
Jasio wykazuje ogromne zainteresowanie odkurzaczem - jest ono na tyle silne ze jak mu go zaslanialam to z calej sily mnie odpychal od siebie :szok:
No i dzis zaczal tak fajnie skakac w krzeselku :tak:

Nie jest to moze osiagniecie ale nabil sobei dzis pierwszego guza na czole - tak sie gramolil ze walnal glowa w podloge. Ale tylko jeknal - twardziel z niego :tak: Twardoglowy :-D

No to widzę, że nie tylko moje dziecko poobijane :-D Dopiero wczoraj zszedł mu z policzka siniak po spotkaniu z krzesłem a już nabił sobie na nosie ale nie mam pojęcia czym, bo jakoś nie wyłapałam - kombatanci mali ;-)
 
U nas pralka też jest na topie. Mógłby chyba godzinami na nią parzeć.A odkurzać jest jeszcze lepszy niz pralka. Nie da odkurzac normalnie tak go do niego ciągnie.
 
Jasio dzis wykazal zainteresowanie sitkiem (sprzatalam w kuchni i jakos musialam Jasia jednoczesnie zabawiac :-D) no a potem w lazience usilowac dosiegnac weza od prysznica - ale sie ladnie podnosil :tak:
A tak w ogole to bardzo lubi bawic sie pileczka - jak mu ja podaje czy rzucam to bierze ja do reki po czym ja wypuszcza w moim kierunku :-)
 
ale mamy zdolne dzieci!!!

myszko- gratulejszon dla Janka piłkarza ręcznego:-) Moja Zu nie umi "pa-pa"
nato- jestem w szoku! wowowwow!! ależ zdolna i zaradna twoja córa jest!!! superowo!moja Zu sama jeszcze nie stoi, ale za to sama świetnie leci z impetem .... w co się da, bo sądzi, ze same chęci jej wystarczą, że chce chodzić :-D:sorry:
ewula- Rafałek prawdziwy chłop, zaczyna najpierw obczajać sprzęt, potem się nim zajmie ;-):-D:-)
 
reklama
Do góry