reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

mamo Q - a to spryciarz patrz, on od razu 2 słowa mowi, a zeby tyle sie nie rozgadywac to zrobil mix:-D


mam na twarzy pieprzyk i kacperkowi sie bardzo podoba ( z reszta pozostałe piperzyki tez) i wiecie jak ja sie smieje jak on tym swoim paluchem celuje mi w ten pieprzyk na twarzy? mine ma taka zadowoloną z siebie, ze hej. oprocz tego robi tez przeglad innych piprzykow i sprawdza czy aby nie ma zadnych zmian dusząc paluchem:-D. oczywiscie to nie jest zadne osiagniecie.

bardzo sie cieszymy ze wszystkich wielkich i mniejszych osiągniec naszych dzieciaczkow malutkich i przekochanych. i czekamy na więcej, więcej...:tak:
 
reklama
no prosze jaki Quntus sprytny :-)

Jasio ostatnio tez rozgadany - "baba", oba", "aba" no i calkiem ladne "mama" mu tez wychodzi :tak:
 
gratulacje dla Quintuska, poliglota z niego bedzie,jak juz teraz ladnie wyrazy laczy;-):-)

u nas powoli swiadome mama, w koncu do mnie skierowane nie do roslinek i wszystkiego dookola:tak:
 
Szerlock Kapsio oglada pieprzyki a Quinten uszy ciągle sprawdza czy sa na swoim miejscu u każdego:-).
 
jeszcze troche i zacznie zagladac i sprawdzac czy czyste sa, nic sie przed Quintusiem nie ukryje:-D

a Sönni od kilku dni sam sobie w koncu butelke trzyma:tak: nareszcie zrozumial o co w tym chodzi i ze trzeba ja do buzi wsadzic nie do nosa, no i dobra strona do tego:-D
 
no to gratulacje dla Sonke :-) I dla Ciebei to bedzie duze ulatwienie :-)
z butelka to mam spokoj na szczescie od kilku miesiecy - Jasio jakos wyjatkowo wczesnie zaczal trzymac sam (nawet bez uchwytow, ktore niepotrzebnie kupilam). Juz zapomnialam jak to jest trzymac butelke dziecku, bo Jasio wrecz nie lubi i wyrywa - taki jest samodzielny ;-)
W ogole to widze ze moj Jasio naprawde jest kochanym dzieckiem - wie ze czasem msuze popracowac i naprawde potrafi sie sam ladnie soba zajmowac :tak:
 
Gratulujemy nowych osiągnieć a troche tego było. To teraz nasze osiągnięcia.
1. Rafał chodzi trzymany za rączki ale dość szybko się męczy.
2. Nauczył się pić z niekapka i pięknie to robi.
3. Wdraouje się na leżaczek, najpierw staje przy nim a potem zakłada jedną nogę i siup juz jest na górze i sobie siedzi na nogach, a zaraz potem staje w leżaczku.

Mysz myślę że to wstawanie u Jasia to wróży rychłym raczkowaniem.
 
reklama
ewula - albo rychłym chodzeniem:-D

z calego serca gratulujemy tych niebanalnych wyczynow wszystkim maluszkom. teraz to juz kazdy dzien przynosi cos nowego i wielkiego
 
Do góry