reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

reklama
U nas w okolicy są dwa fajne zamkniete i zadbane place zabaw dla maluszków i dla starszych, tylko takie tłumy, że na huśtawkę to chyba trzeba w kolejce czekać. Dzisiaj w samej piaskownicy było z 10 dzieciaczków.
 
Joanka super że w końcu na basen sie udalo wyskoczyc :-) No i jakie przygody mieliście :-D My chyba pokusimy sie jakoś na wiosnę, może w kwietniu... Choć może i zdaży sie jak akurat u moich rodziców będizemy jakoś na dłużej to sie tam wybierzemy bo oni mają blisko do nowej gdyni :tak: A tak szykować wyprawę na drugi koniec łodzi to sama wiesz jak jest :sorry2:

Krupko ale ci zazdroszcze tego pobytu półdniowego na dworku :tak: Niedługo będize coraz cieplej wiec cześciej będizecie tak mogli... Ach, co ja bym dała za własny, nawet malutki ogródek :sorry2:

My spacerki mamy różnie, staram sie dwa na dizeń ale pogoda nei zawsze dopisuje :dry: Najczęsciej spacerek jest przed obiadem i wtedy jak wracamy to ma wilczy apetyt i obiad jest zjedzony bez problemów :-D
 
Gratulujemy wszystkich nowych osiągnieć :-) A jakże ich wiele :tak: Świetne te nasze dizeciaki i jak ten czas leci :szok:
U nas chodzenie przy meblach pełną parą :-D Na szczęscie wyćwiczone już ma opadanie spowrotem na tyłeczek wiec upadki zdarzają sie już sporadycznie a co za tym idzie jest mniej siniaków :-D No i mały fajnie już sie bawi, wkłada klocuszki do miseczek tych z wieżokuli i wyjmuje, po czym wkłada do innego itd chyba dopasowuje kolorystycznei :-D No i czasem zabiera sie już do nakładania tych miseczek na siebie ale jeszcze nie za bardzo mu to idize ha ha :-D A, no i układa już wierzę z takich miekkich kwadratowych klocków, narazie z ok 3, a jakże sie denerwuje jak mu cos nie wychodzi :szok: Ale nie zraża sie, zawziecie próbuje dalej uparciuch jeden :sorry2:W ogóle jakos od 3 dni taki bardizej samodzielny jest, dłużej sie czymś zajmuje, nie woła od razu, tylko siedzi sobie gada cos pod nosem i po poprostu zwyczajneis sie bawi :-) A ja niby sie cieszyć że mogę cos w tym czasie zrobić to obserwuję go z łezką w oku i nadziwić sie nie mogę jaki samodizelny sie robi :sorry2:Że już nie ma ciągłego "mama" itd.. Mąż mnie "pociesza" że: "zobaczysz, zanim sie obejrzysz już będizesz na wywiadówki do szkoły latać i wysłuchiwać co nowego twój syn nabroił" :-D
 
JA na chwilkę, bo Janek własnie wrzuca zabawki do Opisowego posłania i zaraz sam tam za nimi wlezie. Jesteśmy u teściowej i Janek wreszcie spedza całe dnie na podłodze. Raczkuje pieknie (i szybko) do przodu. A co do mama, to tylko jak jest bardzo rozpłakany zdarza mu się powiedzieć. Lecę, JAnek wyczaił gdzie ukrył się Opis :szok:.
 
Brawa dla chodzacego Piotrusia i rackzujacego Janka - ciekawe czy dorwal Opisa :-D

Dziesiejsze osiagniecie Jasia poleaglo na tym ze nie bal sie jak gromada osmiolatkow go otoczyla - ba! nawet sie do nich usmiechal i chetnie podawal rece :-) Odwazny ten moj synek :tak:
 
no prosze prosze alez zdolne towarzystwo - gratulujemy wszystkich osiagnie :)


U nas wczoraj mały nauczył sie sie głaskac po brzuszku jak mu cos smakuje no i mamy pierwsze osiagniecia przy klaskaniu :) no i gada dziajj podaba i jakies dziwne zbitki.
 
Gratulujemy chodzącemu Piotrusiowi, RACZKUJĄCEMU Jankowi (brawa brawa brawa),odważnemu Jasiowi i brawującemu Wojtusiowi.:-D
 
reklama
a my gratulujemy wszystkim bohaterom dnia dzisejszego i widze, ze te gratulacje to sie nie skoncza:tak: codziennie cos zaskakującego. ech te pociechy.
 
Do góry