reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Ło matko ,Pyzuncia ale degustator,,,,Matki chodzących dzieci, wiecie co! wy to musicie te szkraby szprycowac jakimis dopalaczami, jakims Pudzian-komplex, no bo nie wiem juz...moja jakos nie zauwaza zaleznosci nogi-podloga-samochodzenie
 
reklama
ojej, faktycznie, wiele z was nie ma takiej mozliwości przecież. Wiecie jak to jest - do luksusów szybciutko sie przyzwyczajamy i traktujemy to jako normę :zawstydzona/y:
Pamiętam czasy studiów, gdy mieszkałam w bloku - ależ byłam nieszczesliwa, że na dworku nie moge posiedziec :baffled:

Za to dzisiaj u nas wichura i deszcze, wiec siedzieliśmy zamknieci w chałupie :confused:
 
U nas wichura i słońce, ale spacerowaliśmy prawie 2 godzinki. Deszcz padał dopiero wieczorem. No i u nas spacerek i spanko przed obiadkiem od 12 do 14. Jak się zrobi ciepło, to jeszcze bedziemy chodzić o 16. Krupko zazdroszczę ogródka, choć z drugiej strony lubię sobie pospacerować po mieście :-)
 
my tez ogrodkowi,ale nigdy nie moge sie mezowi doprosic,zeby trawe skosil:angry::wściekła/y:;-)
chlopakow tez w miare mozliwosci zostawiamy zawsze po spacerku na ogrodku, jak sa dotlenieni to chociaz lepszy humor maja:tak::-)
 
gratulacje:tak::-)

wiecie,co? ja doszlam wlasnie do wniosku,jak tak wasze posty czytam, ze moje chlopaki chyba omina etap chodzenia przy meblach, bo odpowiednich mebli w domu nie mamy:-D tylko kanapa na ich wysokosci i maly stol;-):-D
 
Ogromne gratulacje dla nowych osiagniec dzieciaczkow

Olek przy meblach juz ladnie chodzi i zdarza mu sie nawet na kilka sekund stac samemu:)
 
gartuluje nowych zdolności maluszków:-D Kubus juz jakis czas chodzi przy meblach, stoi sam jakis czas ale do chodzenia nie predko szybciej na czworaka:-)
 
reklama
taaa fajne radyjko. gadu gadu tezma podbne, ale dzialu dla dzieci brak.

martka - kubunio słodziutki w serduchu w podpisie - male dzieci z didoszkami w buziulkach ślicznie wygladaja, niesamowicie.
 
Do góry