reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
ja jeszcze troszkę, od 16. XII stoje w dołkach startowych:)Na razie sapie i dyszę;(i puchne ofc. Czy wasze nogi i ręce też takie strasznie spuchnięte?????????????
 
reklama
UDANEGO MIKOŁAJA-TZN PRZYSTOJNEGO I HOJNEGO":)

PS Ja dzis stwierdziłam obiektywnie, że moge zarabiac jako mikołao, jak mówię 'HO, HO, HO MERRY CHRISTMAS' to brzuch rusza mi się sam:)SUPER
 
dziewczyny co robicie zeby tak nie puchnac ja dzisiaj wstalam z napompowanymi lapkami, stopami i na twarzy czuje ze tez jakos mi pulchno.....wczoraj byla u lekarza widzial moje napuchniete nogi ale nic nie powiedzial....poza tym ze troche puchna nogi....
 
..i jeszcze mało pić ( u mnie to nie mozliwe, bo ja piję wodę głównie jak młode karibu!!!)...Myfa ja mam koszmarnie spuchnięte i ręce i nogi i juz nic nie pomaga....muisz wytrzymać, w skrajnych przypadkach taka opuchlizna to zatrucie ciążowe, więc koniecznie zgłoś lekarzowi!!!!!!!!!!!!!!!
 
pic trzeba bo mozna sie odwodnic....lekarz wczoraj widzial ze mam spuchniete nogi ale tylko powiedzial" o wiedze ze nogi puchna" nie mam innych objawow wiec mysle ze to nie zatrucie ciazowe, mam nadzieje ze jutro przejdzie a jak nie to pojde do lekarza....herbate dla kobiet w ciazy hippo pijecie? ona jest nma skrzypie czy jakos tak przeciw obrzekom....? przestane smazone jesc i sol wyeliminuuje ....
Nausea nie pocieszylas :-) ;-)
 
reklama
Myfa, mniej soli, to ona zatrzymuje wodę w organizmie. Cudów się nie spodziewaj, przecież w ciązy jesteś i masz prawo puchnąć. A zatrucie to raczej nie jest.
Przy zatruciu puchłabyś i przybierałoby Ci automatycznie na wadze w tempie zastraszającym, a z tego co widziałam na zdjątkach (ślicznych zresztą), to nic takiego się nie dzieje. Pozdrowionka i głowa do góry
 
Do góry