reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
interesujace. ja zawsze mowilam, ze strzelec za prog mi nie wejdzie, bo mnie nuda zabije, a tu masz ci los! mam meza strzelca. moze to jednak jego ascendent, bo jest strzelcem z ascendentem skorpiona. a ja za to skorpionik w ascendencie lwa i ksiezycu skorpiona. podobno gorzej byc nie moze, ale ja nie narzekam! ;D
 
Ja bym chciala koziorozca bo moji rodzice i brat sa z pod tego znaku a ja ich poprostu uwielbiam :D ale co ma byc to bedzie nasze dzidzie najlepiej wiedza kiedy sie na swiecie pojawic a my tego niestety do konca nie mozemy przewidziec.Pozdrawiam
 
Cześć Dziewczynki, Dodeczka i Nausea, uważajcie na siebie, Już naprawde niedługo.
Moje małe jak się postara to moze urodzi się w moje urodziny. Zobaczymy.
Aniołku, zdjęcia b. milusie.
Pozdrowienia dla wszystkich mamuś i małych lokatorków.
 
U nas sporo ludzi w rodzince urodzonych w styczniu i każdy chce żeby w jego urodzinki się urodziło hihi a pewnie znając życie ominie każdego ;D
Dodeczko dużo odpoczywaj, a będzie dobrze- wiem po sobie :) szyjka już nie jest skrócona, więc oki. Do karmienia nie kupuję, cały czas mam zwykły bawełniany i mi z nim dobrze.
pozdrowionka
 
Sylwia, Izabelko dziękuję za ciepłe słówka :-*

Sylwiu a kiedy masz urodzinki ??? Kto wie kto wie może dzidzia zrobi niespodziankę ;D

Izabelko staram się jak najwięcej odpoczywać, ale wiesz uczelnia-zajęcia-kolokwia i zaczynają mi się od przyszłego tygodnia na dobre egzaminy :( Cięzko ale dla mnie dzidziuś najważniejszy !!!
Ja też nie będę kupować jednak biustonosza do karmienia bo faktycznie nie ma sensu przed porodem ;D
U mnie w rodzinie też dużo osób ze stycznia ;D i nie tylko urodzinki ale imieninki... no i dzień babci ;D ;D ;D
Pozdrawiam serdecznie :*
 
dziewczyny ja dzis się zbuntowałam na mój bolący i stawiający się brzuch i zapchany wiecznie nos.Miałam iśc tylko do apteki....wylądowałam kaaaawał dalej.Zrobiłam sobie spacer że hoho...i wiecie, warto było_Od razu lepiej sie czuję!!!Pozlecam:)
pozdrawiam
 
hej dziewczynki!!!

wszystkie damy radę, zobaczycie :)

Dodeczka, cieszę się, że po wizycie u gin wszystko ok. Sytuację mamy bardzo podobną, ja mam wytrzymam chociaż do 29 XII bo termin mam na 29 I, ale zobaczymy jak będzie. W pon idę na badania to się dowien co i jak.

Papa
 
Dziewczyny musimy sie trzymac moja dzidzia jest nisko i cisnie na pecherz ale da sie przezyc balam sie ze jak pojde na spacer to mnie bedzie bardzo uciskac, ale nie malej sie chyba podobalo.Pozdarwiam i trzymam kciuki zebysmy wszystkie do 9 miesiaca wytrzymaly :laugh:
 
reklama
Juz tak nie duzo zostalo,niektorym z nas to juz 9 miesiac sie zaczal,wiac moga byc troszke spokojniejsze,ale do swiat to juz zleci.
 
Do góry