reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Nie chciałam wprowadzić zamieszania zatruciem.Dziewczyny spokojnie pzeciez to nie diagnoza.To już końcówka, więc mamy prawo puchnąć.Napisałm tak dlatego, bo przypomniałam sobie jak w paźdz. byłam w szpit i laska była STRASZLIWIE SPUCHNIĘTA-tak sobie pomyslałam,że to pewnie to zatrucie,ale siedziałąm cicho, okazało
się,że faktycznie.

Myfa jestem beznadziejna, faktycznie i tym razem powinnam siedziec cicho, tym bardziej, że nawet nie przeszło mi przez mój mały rozumek,że ktróras z nas w 8 czy 9 m-cu może nagle to mieć!!!!

buźka dla Wszystkich............ho ho ho Merry Christmas......tuż tuż...a wiecie, pomyslałąm, że to dobrze ,że Wigilia w sob. a Swięto 1 w niedz. to nam daje 2 w jednym, czyli większą szansę, że trafimy do szpit w dzień powszenid......mam nadzieję, że nie czyta tego nikt z pracujących:)
 
reklama
36tydziei4dnicolorblog0fm.jpg


a to ja w 35 tyg. + 4 dni.....już nie wiem czy styczniówka czy grudniówka:(
 
WOW! No super wyglądasz :D :D :D a jaki śliczny brzusio!!!!!!!!!! Nie ważne czy grudniówka czy styczniówka...oby dzidzia zdrowa była.
Czego wam wszystkim życzę :)
 
superowy brzusio.....
a co do puchniecia kupilam herbatke hipp dla kobiet w ciazy i w sobote zrobie dla pewnosci badanko moczu jak bedzie bialko zaczne panikowac ;-)
trzeba wytrzymac ech osttani trymestr nagorszy....
buziaki...
 
Nauseo!

Wyglądasz kwitnąco. Brzusio prześliczny!

Co do obrzęków to mnie czasem palce u rąk puchną , poza tym wszytko oki.
 
dzięki za miłe słowa...co do terminu to ja już sie nie zastanawiam.Czekam, ale nogi to mam słoniowe i ręce też,może ja tez te
herbatke sobie kupię:)
Na zdjęciach to się uśmiecham,ale większość czsu jak jestme sama to dysze i smarkam się i chodzę jak kaczka....tragedia.

ach te infekcje...ja 15 do lek a potem niech się dzieje co chce......szyjak na pewno sie skraca ....no i jak ja mam wiedziec czy jest już b krótka czy może jeszcze nie no i czy te skurcze to groxne czy nie,ale zakładam,że chroni mnie fenoterol.Dziewczyny,czy Wy myslicie,ż epo fenoterlou dzieciaki są większe?????To mnie niepokoi
 
Nausea, brzusio coraz ładniejszy.
Jak tak na Ciebie patrzę, to wydaje mi się, ze nie dasz plamy i :laugh: zostaniesz z nami do stycznia
 
reklama
Do góry