reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Mi już teraz jest smutno, jak sobie pomyślę, że nie zawsze będę miała maleństwo ze sobą. Teraz mogę je głaskać kiedy tylko zechcę, a później, zobaczymy jak to będzie.
Strasznie jestem ciekawa, czy wydłużą macierzyński
 
reklama
Właśnie - może już dzisiaj będzie coś więcej wiadomo o tym macierzyńskim, bo na razie to chyba tylko o wydłużeniu mówili ale o ile to nie wiadomo. Kiedyś było bodajże pół roku o ile dobrze pamiętam - może teraz też. Dla takiego maleństwa 2 miesiące dłużej z mamusią to bardzo dużo - trzymajmy kciuki, żebyśmy się zdążyły załapać.
Trzymajcie się w tych najsłodszych męczarniach - pierwszy uśmiech zrewanżuje wszystko :)
 
nausea pisze:
aga jakie szafki wybrałaś, może ja też sobie takie zakupię, bo myślimy op Komandorze, ale nie wiem jak z ceną.Nam i tak przydałaby się szafa i tak,ale to duże koszty.daj znac co fajnego wybrałaś w IKEA.Pościel jest tam tania dośc i śliczna, ale mówię, wymiary niestandartowe:(
nauseo, mam juz w sypialnie pax brevik, wiec chce do niego dokupic jakies dwa wezsze korpusy i postawic w przedpokoju. niestety nie mam w ogole miejsca na inne warianty, komody itp. mam nadzieje, ze ten rok jakos przezyjemy z malenstwem w sypialni, a za rok zmienimy tapety. dlatego ten pax brevik. wtedy bedzie mozna kombinowac szafe z dwoma dokupionymi elmentami jak sie chce. zreszta nawet teraz kiedy przeniose do przedpokoju wszystkie kurtki bede mogla troche pokombinowac z polkami i nie musiec wszystiego kupowac od nowa. ten system brevik jest dobry, ze wszystko wszedzie pasuje. ciekawa jestem czy nie bedziemy dostawac klaustrofobi w przedpokoju jak wstawie te dwie szafy(ki)(nazywam je szafkami, bo to ten wezszy wariant).
 
dodeczko! super brzuszek.
no i widze, ze figura tez super. gratuluje (bez zawisci, calkiem szczerze)

jestes troche przeciwienstwem mojego sloniego nastroju i wygladu. ostatnio doszlam do wniosku, ze z moimi obtluszczonymi ramionami moge powoli startowac bez skrzydel do konkursu z dedalem i ikarem. widzial juz ktos latajacego slonia???? ;D
 
atga rozumiem,widziałm te zestawy ....całkiem rozsądne cenowo jak na IKEA:)

Dziewczyny...dziś u ginsa
1.DZIDZIA DOBRZE ODŻYWIONA
2. DUUUUUŻA
3. SZYJKA 1,5 (ZA 2 TYG KONTROLA)
4. BRZUCH STAWIA SIE ALE NA TYM ETAPIE MOŻE BYĆ
5. UTRZYAMŁAM WAGĘ:)
6. WYNIKI BADAŃ DOBRE-ZNACZNIE ZMIEJCZYŁY SIE LEUKOCYTY:)
7. MAM JEŚĆ WIT CCCCCCC
8. POLEGIWAC ,ALE BEZ PRZESADY.
9. 2 ZDJĘCIA USG ROZSZYFROWANE
10. NAJGORSZE ZA MNA:)
11. WYLICZYŁ MI DOC., Z EJESTEM JUŻ W 32 TYG, (A JA ŻE JESTEM W 31 I 6 DNI):)
12. TEST NA NISICIELSTWO WIRUSA WĄTROBY NEGATYWNY:)


POZDRAWIAM
 
Izabelka dzię,i.Co do szyjki ,to ma prawo sie juz skracać, ale za 2 tyg na kontrolę:)Od jakiegos czasu mam taka.Nie podnosił lekarz alarmu:)Także czekam spokojnie:)
 
Nauseo!
Cieszę się że u ciebie wszystko dobrze. A te wizyty co dwa tygodnie to na tym etapie już standart.

Dziewczynki!
Nic nie słyszałam na temat wydłużenia urlopumacierzyńskiego. Ciekawe o ile miałby być wydłużony i kiedy nowe przepisy weszłyby w życie , to przecież dla nas bardzo ważne , oby przed naszym rozwiązaniem.
Jak będziecie miały jakieś bardziej konkretne wiadomości dajcie koniecznie znać.

Pozdrowienia dla wszystkich ciężarówek. :laugh:
 
reklama
Bardzo dziekuję za takie posty na temat mojego brzuszka :) Podtrzymałyście mnie na duchu bo troszkę się martwiłam że może on za mały jak na obecny tydzień, no ale w sumie jeśli chodzi o mnie to się cieszę, bo choć często się męczę jak wlekę się na zajęcia na uczelni to zawsze myślę że mogłoby być gorzej :) Zobaczymy jak będzie dalej :)

Jej pamiętam jak zaczynałyśmy pisać na tym wątku... pierwszy forki etc. a niektóre z nas już tak bliziunio rozwiązania... jejku :) Cudownie :) Ja w sumie nie mogę się doczekać naszego maluszka na świecie ale jednocześnie straaasznie chciałabym urodzić w terminie... :) Zresztą pewnie jak każda z nas :) Czego Wam i sobie życzę :-*

Tak się jeszcze zastanawiam... czy macie może małe krwotoki z nosa ?? Czy jestem wyjątkiem ??

nausea bardzo się cieszę że wszystko cacy :) I tak trzymaj :)

Wszystkim brzuchatkom życzę mnóstwa zdróweczka i jak najlepszego samopoczucia :-*
 
Do góry