reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
Dzięki za wsparcie jak zwykle!!!! Dziś jest ok. Odkryłam,że im więcej się ruszam tym lepiej.Dziwne, ale tak jest.Zaraz wstawię swoje zdjęcie z tym moim szalonym brzuchem!!!!Ide na brzuszki:)Trzymam się ok:)
 
Nauseo!

Bardzo mnie cieszą pozytywne wieści od ciebie. Twój mały rozrabiaka najwidoczniej chce mieć bardzo aktywną mamusię. ;D

Pozdrowionka dla wszystkich mam!
 
Dziśmiaam sporo ruchu, zobaczymy jak kondycja wieczorem, pewnie padnę!!
Dziś zbieram info na temat wyprawki.Mam zamiar wpaść do kilku sklepów i porównac ceny. Czy to szalony pomysł??
Zrobiłam nawet tabelkę z artykułami:)Czego się nie robi z nadmiaru wolnego czasu....a co Wy robicie jak nie pracujecie??
pozdrowionka:)

 
robie dokladnie co ty. wiecznie nowe listy. albo siedze w internecie i szukam lepszych alternatyw niz te ktore sa mi juz znane.
na przyklad ostatnio stwierdzilam, ze w ikea sa fajne i ladne rzeczy dla bobasow, a do tego cenowo bardzo przystepne.
chodzi mi glownie o tekstylia. meble to wiadomo.
 
reklama
hi hi hi dziewczyny co za podobieństwa, ja też przeważnie siedze na necie i szukam najbardziej atrakcyjnych cen artykułów,które mi się podobają ale potem jeszcze muszę zobaczyć je w sklepie na żywo :)
Poza tym z nudów wymyślam ostatnio takie treningi dla moich podopiecznych, że ledwo po nich żyją chyba nigdy nie byłam jeszcze takim sumiennym trenerem :):):)
Pozdrowionka
 
Do góry