reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
aga ja jestem fanką IKEA, lae niestety wymiary pościeli mają i nne niż standtady , poza ytm meble są super drogie. Co mogłabym kupic to zabawki i pudełka na ciuszki dla dziecka, bo nie mam gdzie postawic komody, poza tym mnie na nią nie stac.Ale niestety ten skel jest za daleko, w moim stanie to zbyt duz wyprawa:(
pozdrawiam
 
reklama
z ta wyprawa to i u mnie pol swiatow. ja sobie wybralam dwie szafki w ikea, bo jest to dla mnie najtanszym rozwiazaniem (krotko mowiac przepycham klamoty z lewej na prawej). ale rzeczywiscie cala reszta to i na moja kieszen niezbyt. te posciele i szmatki to nawet o.k. ceny w normie. wiekszosc sponsoruja babcie bo inaczej byloby krucho. :( ale dzieki temu cos tam przygotuje dla malego zboja ;D
 
aga jakie szafki wybrałaś, może ja też sobie takie zakupię, bo myślimy op Komandorze, ale nie wiem jak z ceną.Nam i tak przydałaby się szafa i tak,ale to duże koszty.daj znac co fajnego wybrałaś w IKEA.Pościel jest tam tania dośc i śliczna, ale mówię, wymiary niestandartowe:(
 
Rany dziewczyny wyglądacie wszystkie fantastycznie :o Jestem pod takim wrażeniem że aż mi dech zaparło w piersiach ;D Jak pięknie jak widzi się tyle kobiet noszących swoje maleńkie skarbeczki, kruszynki :) Ah... chce się oglądać i oglądać bez końca :)
Aha, czechow pękałam ze śmiechu gdy ujrzałam waszą "pszczółkę Maję" haha tatuś to prawdziwy artysta nie da się ukryć :) Ciekawe czy i u nas w szkółce też będą mieli takie pomysły :) :) :)
Nie było mnie tutaj ojjjjj dawno dawno więc doszłam do wniosku że najwyższy czas pokazać tutaj i nasz maleńki cud :)
A więc to nasz 28 tydzień i 4 dzień ;D Ah, taka jestem szczęśliwa że brzuszek urósł i maleństwo kopusia :) PS Dziś znów miało czkawusię i od kilku dni ma ją codziennie (raz nawet 3x w ciągu dnia ;D), strasznie ruchliwe jest choć dzisiaj muszę przyznać bardzo spokojne było :) Zobaczymy co będzie jak się położymy spać....
A oto obiecane fotki :


29tc11ky.jpg




29tc31sf.jpg




29tc21du.jpg




Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie brzuszki, maluszki i mamusie :-*
 
Dodeczko ślicznie wyglądasz !
Wczoraj miałam pierwszy kryzys...trochę pochodziliśmy po sklepach i czułam się jak baryłka i beka jakaś napompowana. Nie mogłam sama wychodzić z samochodu i duszno jakoś było. Koszmar! Ale oczywiście odpoczęłam w domku z pół godzinki i przeszło. Ale jeszcze taka niezdarna się nie czulam w ciąży ;D
 
Dodeczko, ale śliczny brzuszek, aż miło popatrzeć.
Izabelko, wiem, co czujesz.
Ja musze się nieźle rozpędzić, żeby wejść na górę do domku, no i wziąć spory zamach, żeby wstać z łózka (materaca). Ale już niedługo.
 
reklama
Wiecie Dziewczyny, mi siostra mowila, za 8 miesiac jest najciezszy, bo bzuszek juz duzy, oddech krotki. W 9 miesiacu brzuszek sie obnizy i juz nie bedzie tak ciezko. Trzymajcie sie kochane, jeszcze troszke i zrzucimy nasze ciezary i bedziemy tulic nasze malenstwa!!!
 
Do góry