reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starsze dzieciaczki

reklama
Ja uważam że to jest super wiek razem będą się wychowywać tzn.bawić itp.itd.dlatego się zdecydowaliśmy na teraz:tak:widze że Dominiś bardzo ucieszy się z rodzeństwa i ja chce razem wychowac i potem zając się pracą razem dzieciaczki pójdą do przeczkola(bynajmiej u mnie tak wyjdzie mniej wiecej)co też plus i ogólnie jak jestem teraz przy pieluchach to odrazu za jednym zamachem :tak:
 
Ja uważam że to jest super wiek razem będą się wychowywać tzn.bawić itp.itd.dlatego się zdecydowaliśmy na teraz:tak:widze że Dominiś bardzo ucieszy się z rodzeństwa i ja chce razem wychowac i potem zając się pracą razem dzieciaczki pójdą do przeczkola(bynajmiej u mnie tak wyjdzie mniej wiecej)co też plus i ogólnie jak jestem teraz przy pieluchach to odrazu za jednym zamachem :tak:
Czyli patrysiu planujecie dwójkę:tak: Ja na poczatku chciałam 4! Ale teraz chyba zostane przy dwójcę:-D
Ja też myślę, że to fajna przerwa, mój Szymon będzie miał prawie 3lata jak sie dzidziuś urodzi więc już będzie samodzielny i pomocny( mam nadzieję;-)) Choć mam nadzieję, że obejdzie się bez zazdrości:tak:
 
Zauwazyłam, że bardzo duzo z Nas ma starsze dzieciaczki w podobnym wieku ok 2lat. Myślę, że będzie fajna różnica między dzieciaczkami co Wy na to?
Uważam, że 2-3 lata to różnica akurat, żeby dzieci się dogadywały, bawiły razem i mniej więcej interesowały tym samym. Między mną a siostrą jest 6 lat różnicy, wg mnie za dużo, bo złapałyśmy kontakt dopiero 2-3 lata temu ( ja mam 29, siostra 23).
 
LABAMBA tak planujemy dwójke :tak:bo i bynajmiej każdy pokój będzie mieć swój i tak akurat fajnie miejsca na tyle dzieci mamy no i tez jednak obowiązki i inne rzeczy składają się jak ma się wiecej dzieci dlatego chcemy zostac przy dwójce:tak:chociaż jak się nie uda teraz córeczki to może może nie dam spokoju i jak będe mieć 30 lat to bym chciała kolejne ale to jest narazie na nie ale tez i nie kończy się na nie no gdyby się jednak udała teraz dziewczynka to definitywnie kończymy na dwójce:tak:
 
Moje dziecię od kilku dni wyjątkowo spokojne.

Jakiś czas temu pisałam Wam, że ciekawi mnie kiedy Wasze dzieciaczki zaczęły siadać.
Otóż pochwalę się, że moja Julka już na leżąco nie wytrzyma. Łapie się czego popadnie i podciąga. A jaką ma radochę jak się jej uda :-):-):-)
 
Moje dziecię od kilku dni wyjątkowo spokojne.

Jakiś czas temu pisałam Wam, że ciekawi mnie kiedy Wasze dzieciaczki zaczęły siadać.
Otóż pochwalę się, że moja Julka już na leżąco nie wytrzyma. Łapie się czego popadnie i podciąga. A jaką ma radochę jak się jej uda :-):-):-)



super:-)ps.śliczny suwaczek;-)
 
reklama
Moje dziecię od kilku dni wyjątkowo spokojne.

Jakiś czas temu pisałam Wam, że ciekawi mnie kiedy Wasze dzieciaczki zaczęły siadać.
Otóż pochwalę się, że moja Julka już na leżąco nie wytrzyma. Łapie się czego popadnie i podciąga. A jaką ma radochę jak się jej uda :-):-):-)
Gratuluje, ani sie nie obejzysz, a mala bedzie stawiac pierwsze kroki:-):-):-)
 
Do góry