reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starsze dzieciaczki

LABAMBA nie mowie aby dziecko zasypiało przy tv:no:trzeba czytac uważnie bo wtedy robią się dziwne informacje taki niedobry głuchy telefon:sorry2:
Mój synek był tak niespokojny co musieliśmy go z tego szoku przebudzić i włączyliśmy piosenki np.MTV co Dominiś szybciej się uspokajał i dzięki temu wypił mleczko i szliśmy spać:tak:i bylo tak przez około 2 tygodni i teraz poprostu to mu mineło a śpimy normalnie w pokoju gdzie nie ma tv:tak:bo teraz śpi normalnie spokojnie jak wcześniej zasypia włóżku swoim i super jest:-)poprostu jak jest okres dużej nerwówki gdzie dziecko jest naprawde niespokojne to nie można az tak pozwalać dziecku płakac bo tez nie jest to dobre na psychike a wiem że chyba naprawde to były koszmary nocne u mojego synka co nie mam serca tak zostawić synka bo ja sama się boje jak coś mi się śni a potem samo zasypiać w ciemnym pokoju:sorry2:dlatego tak robiliśmy ale jak pisałam to było 2 tygodnie i teraz jest normalnie:tak:

ASIOWO suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper:-)
 
reklama
ASIOWO hmm zastanawiam sie czy czasem nie ma twoja córcia tego co mój synek tzn.u nas to tak wygladało że przeważnie o tej samej godzinie budził sie np.o 2 w nocy z wielkim płaczem nic nie chciał ani pić ani przytulany byc nic a nic słowa nie pomagaly nic poprostu płakał i czasem w taki szał wchodził co jedyne pomagało w pewnej mierze że wzieliśmy go włączyliśmy telewizor i tak z nim siedzieliśmy aż zasnął i tak co noc było aż pewnej nocy budził się tylko do picia i teraz śpi i jedynie mleczko ale to wypije lub popije butelke potrzyma i śpi co to trwa minutke i śpimy sobie dale i przesypia suuuper:tak:a poprostu to samo mu mineło tak z 2 tygodnie tak robił i teraz już nie:confused:mówi się że to koszmary nocne i pewnie tak było bo był taki niespokojny:sorry2:co minie to waszej córeczce wystarczy troche cierpliwości wiem jest to ciężkie i nawet nerwy puszczają ale minie zobaczysz widocznie tak maja małe dzieci niektóre:tak:
Dla mnie jest to zasypianie przy tv, to chyba lepiej jest wziąc dziecko do łózka i czytam uważnie. Ja również twierdzę, że dziecka nie należy zostawiać samego za wszelką cenę. To są po prostu takie okresy i każdy sobie radzi jak moze;-)
 
Dla mnie jest to zasypianie przy tv, to chyba lepiej jest wziąc dziecko do łózka i czytam uważnie. Ja również twierdzę, że dziecka nie należy zostawiać samego za wszelką cenę. To są po prostu takie okresy i każdy sobie radzi jak moze;-)


no nie rozumiemy sie moje dziecko nie spi przy tv:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:spi w swoim pokoju i zasypia w swoim pokoju gdzie nie ma tv:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie wiesz co sie dzialo wtym okresie z moim dzieckiem plakal w szal wchodzil i czytanie to chyba ta ksiazka w leb bym dostala bo byl w niezlym szoku co trzeba bylo go muzyka rozbudzic wyciszyc i tylko tak moglam zrobic az plakac mi sie chcialo bo nie wiedzialam co sie z Dominisiem dzialo i nie rozumiesz to nie pisz nie mialas widocznie takich akcji i nie obrazaj mnie to nie ladnie jak nie kapujesz to nie pisz na ten temat:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Paulinka od urodzenia spi w swoim łozeczku i w swoim pokoju:tak:Nigdy nie spała z nami w pokoju, bo było nam nie wygodnie... urodziła sie gdy były upały i nawet okna nie dało sie otworzyc wiec po 1 nocy wylądowała u siebie:tak:
aha to dobrze ;-)
No i dzis nocka przespana bez pobudki 11 godzin:-)
Wystarczyło sie pomeczyc 1 noc... suuuppeeerrrrrr:-D
no io widzisz gratulacje.... :-D:-D:-D:-D:-D
 
Asiowo gratulacje!!!! Oby tak dalej.
patrysia86, spokojnie. Ja rozumiem że lambada Cię uraziła, ale nie denerwuj się by nie szkodzić dzieciątku. Oczywiście że najważniejsze żeby dojść do celu czyli dziecko uspokoić żeby zasnęło, ważne żeby znaleźć na to jakiś sposób. U nas też było dużo prób i jedne metody działały ale na krótko, inne w ogóle. Do teraz jeszcze mój synek się budzi w nocy i napije się łyczek wody i śpi dalej. Cóż, jakoś trzeba dać sobie radę.
 
no nie rozumiemy sie moje dziecko nie spi przy tv:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:spi w swoim pokoju i zasypia w swoim pokoju gdzie nie ma tv:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie wiesz co sie dzialo wtym okresie z moim dzieckiem plakal w szal wchodzil i czytanie to chyba ta ksiazka w leb bym dostala bo byl w niezlym szoku co trzeba bylo go muzyka rozbudzic wyciszyc i tylko tak moglam zrobic az plakac mi sie chcialo bo nie wiedzialam co sie z Dominisiem dzialo i nie rozumiesz to nie pisz nie mialas widocznie takich akcji i nie obrazaj mnie to nie ladnie jak nie kapujesz to nie pisz na ten temat:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Poradziłaś Asiowo aby spróbowała z tv, a ja napisałam, że moim zdaniem to kiepski pomysł, i wcale nie twierdzę, że twoje dziecko spi przy tv! Nie wiem o co sie tak wściekasz, jeszcze Ci cisnienie skoczy:zawstydzona/y:. Każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy, a poza tym Asiowo już sobie poradziła, więc nie wiem o co się spieramy:confused:
 
reklama
A z tym czytaniem to chodziło mi, że ja czytam uwaznie posty, a nie czytam dziecku które wpadło w furię i zgadzam się za pewne w takiej sytuacji też dostałabym bajeczką w łeb:-p
 
Do góry