reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starsze dzieciaczki

Julce już na szczęście gorsze dni przeszły, nauczyła się mówić "mama" szkoda tylko, że jeszcze nie jest świadoma co to oznacza :-D Ale i tak jak cieszy ucho jak się coś takiego usłyszy :-D
 
reklama
Z dumą oświadczam wszem i wobec, że moje kochane Olisiątko w końcu się odważyło i usiadło z pozycji do raczkowania :-) Niby mała rzecz, ale cholernie mnie cieszy, bo mi się ostatnio dziecko rozleniwiło :-)
Udało mi się szybciorem nawet fotkę cyknąć ;-)

Zdj%C4%99cie219.jpg
 
A ja sie pochwalę, że nareszcie pożegnaliśmy pieluchy:-)
Szym przez ten pobyt w Polsce strasznie się rozgadał i kłapie dziobem bez ustanku, a ja tak chciałam aby wreszcie zaczął mówić, a teraz uszy puchną:-D
 
A ja sie pochwalę, że nareszcie pożegnaliśmy pieluchy:-)
Szym przez ten pobyt w Polsce strasznie się rozgadał i kłapie dziobem bez ustanku, a ja tak chciałam aby wreszcie zaczął mówić, a teraz uszy puchną:-D

Labamba to ważne wydarzenie! Gratulacje. Mój synek miał dwa latka jak pożegnał się z pieluchą, ale walczyłam wcześniej. Ile było z tym roboty... A buzia to też mu się nie zamyka. Ja też jako dziecko byłam straszną gadułą, ale chyba nie aż taką:eek:

Kacha_wawa gratulacje dla Olisia. Pewnie chodzisz dumna jak paw.
 
Ostatnia edycja:
A ja sie pochwalę, że nareszcie pożegnaliśmy pieluchy:-)
Szym przez ten pobyt w Polsce strasznie się rozgadał i kłapie dziobem bez ustanku, a ja tak chciałam aby wreszcie zaczął mówić, a teraz uszy puchną:-D
Gratuluję, mój bez pieluchy jeszcze nie za bardzo, obsikuje wszystko, jak się go z oka spuści to wieje z nocnika i zasikuje podłogę, kanapę, trzeba nad nim wisieć i pilnować...
 
Gratuluję, mój bez pieluchy jeszcze nie za bardzo, obsikuje wszystko, jak się go z oka spuści to wieje z nocnika i zasikuje podłogę, kanapę, trzeba nad nim wisieć i pilnować...
Może jeszcze nie Jego pora:confused: Ja w Grudniu uparłam się, że zacznę trening a po 2 tyg dałam za wygraną bo Szym wogólę nie reagował na to, że jest posikany i tylko się wkurzałam. Za kilka miesięcy sam zdjął pieluchę i zaczął robić do kibelka bez problemów.
A co do obsikiwania, to Szymonek siusiał do nocniczka, a pózniej wlewał zawartość do swojego łóżka, to chyba była kara, że kazałam mu usypiać samemu:-p Teraz nie wychodzę z pokoju dopóki nie chrapie;-)
 
Kacha Gratulacje!!!!! Brawa dla Olisia :-D :-D :-D

Moja Zuzia, to coś tam chyba rozumie, bo zawsze mówi "Bedziemy mieć dzidzię" a jak pytam czy chciałaby dziewczynkę, czy chłopczyka to mówi "poproszę malutką dziewczynkę" :-D
 
reklama
Do góry