reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze starsze dzieciaczki

U mnie była troszke inna sytuacja, bo moja córa umiała sie uspokoic przy nas:tak:
Synek patrysi na nic nie reagował... wiec pewnie zrobiłabym tak samo! Byle tylko rozbudzic dziecko:tak: Jezeli tylko to pomagało to dlaczego nie? Czy te 2 tygodnie synkowi Patrysi zaszkodziło? Mysle, ze wrecz przeciwnie....
synek sie uspokajał, szybko zasypiał z powrotem, a wiec pewnie sie wysypiał i rodzice tez i wszystko było ok:tak:z reszta uwazam, ze matka zrozumie 2 matke dopiero wtedy kiedy sama musiałaby przezto przejsc;-)

Jeszcze raz dziekuje dziewczyny za rady!Nikki... Twoja najbardziej pomogła;-)
 
reklama
Przepraszam że tak wybuchłam moze to hormony ale mi się przykro zrobiło bo ja nie miałam źle na myśli i tez nie chciałam źle dla synka:sorry2:
Ok zakończmy ten temat z tv i będzie ok:-)
 
Przepraszam że tak wybuchłam moze to hormony ale mi się przykro zrobiło bo ja nie miałam źle na myśli i tez nie chciałam źle dla synka:sorry2:
Ok zakończmy ten temat z tv i będzie ok:-)
Patrysiu, niepotrzebnie tak bierzesz wszystko do siebie i odczytujesz negatywnie, bo teraz maluszek najważniejszy i po co się denerwować...? A w to, że jesteś super mamusią, na pewno nikt nie wątpi!

Asiowo, cieszę się, że mogłam pomóc!
 
Nikki niestety u mnie też kiepsko :zawstydzona/y: Szczególnie jak Oliś w nocy się przebudza, zresztą taka z niego złośliwa bestia, że w dzień też mi daje popalić, a ja aż cała chodzę z nerwów i mojemu T. się obrywa :zawstydzona/y:
 
I u mnie jest niewesoło:sorry2:ja nawet na sofie nie mogę sobie poleżeć bo synek zaraz chce po mnie skakać:sorry2:ach daje popalić najgorsze że sobie drzwi otwiera i ucieka tu i tam ach co musze na klucz zamykać wszędzie go pełno co lubie jak robi sobie drzemke:-p
 
reklama
My właśnie jesteśmy po obiadku co bym chciała aby sobie Dominis zrobił drzemke ale coś widze ze nie pójdzie teraz:sorry2:
 
Do góry