reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Wizyte mialam tydzien temu, wiec nawet nie mam pewnosci,ze zrobi mi usg, choc mysle,ze jak powiem czemu przyszlam, to zrobi. O plec nie bede pytac, bo nie chce,zeby m pomyslal,ze sciemnialam,zeby poznac plec.
 
jestem, śpi najedzony i wykąpany ;-)

bobo pisałam Ci że po cc chyba z 10-12 tyg do pasa, po naturalnym gin mi pozwolił go nosić po 6-7 tyg. musisz zapytać położną- żeby sobie krzywdy nie zrobić.... :-(
a księżniczka Julia nie śpi ???? czeka na tatę :) :-D

anisiaj - wiesz ja mam chyba zbyt niską samoocenę, choć... nie wiem. Zdaję sobie sprawę z tego że zostało mi po 2 ciążach małe co nie co... ale wiem że nie tylko to się liczy. A mój m Małaszyńskim nie jest ale nadrabia osobowością ;-)

marta- wyglądasz OK, dojdziesz do siebie po porodzie -spokojnie... pokaż bujaczek :)
 
Bietka, ja nie chcialam Twojego m obrazac. Mowie z doswiadczenia, bo moj tez narzeka,ze nie swirujemy itp a ja z bolem brzucha i wzdeciami wprost marze o seksie. Za to on jest w swojej ocenie boski i powalajacy ;)

Dziewczynki zmykam na rodzinke.pl, milego wieczorku!
 
reklama
Do góry