reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

czesc ja tak pozno bo imprezka sie wlasnie skonczyla:-Dpodroz minela w jak najlepszym porzadku - 3 h snu, pol godziny spiewania z grajacym misiem i pol godziny poplakiwania:-)w kosciele dzis podczas polewania glowy sie obudzil i do konca juz nie spal ale nie plakal:tak:30 osobowa ekipa gosci jakos mu nie przeszkadzala:-pteraz sobie spi bo chyba wrazen bylo za duzo. Prezentow nie wymieniam bo strasznie duzo ich bylo:szok:lece spac, zdjecia postaram sie jakos wrzucic, dobranoc.
 
reklama
Edytko wyglądałaś cudownie! ach żeby tak każda panna młoda wyglądała :tak: zwłaszcza tak sexy po dwójce dzieci :tak: jak dla mnie rewelacja :-) wogóle tworzycie cudowną pare :-) a te fotki z waszymi maluchami.... aż łezka mi sie zakręciła w oku :tak: taka szczęśliwa rodzinka! jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!! :-D

Kira a ja myśle że z łóżeczkiem Adasia wszystko jest ok tylko on chce być bliżej mamusi :tak: w końcu gdzie mu bedzie lepiej jak nie blisko ciebie :-D

A my mieliśmy dzisiaj tylko 1 pobudkę o godz.3.10 :tak: i to nie na jedzonko tylko mały zapłakał dostał smoka (bo nie chciał nic zjeść) i dalej zasnął i tak do 7.15 :tak: także jestem wyspana i oby taka 1 pobudka już została bo za 3 tygodnie do pracy wracam :szok:
 
Madzia ja rodziłam w miejskim 21.08 leżałam tez na patologii w Bizielu...
Edyta ja juz widziałam fotki ale na forum tez oficjalnie napisze że BOSKO WYGLĄDAłAS:-D:tak:
 
Witam!
raabit gluten to u nas tak odległa rzecz że nie mogę się niczym pochwalić :-)
edyta śliczna rodzinka :-) aż miło pooglądać, jakoś tak się lżej na duszy robi jak się widzi takich szczęśliwych ludzi :-)
U nas dziś karmienie w nocy było dopiero o 5!! oczywiście po kupie hehehe! Ale wcześniej 2 małe pobudki musiały być bo jakże by mama się wyspać mogła????
 
Gratulacje dla nowopoślubionych!!!!

U nas panuje katar, zwłaszcza Julia zasmarkana bo Ulka jakoś się trzyma, odpukać.
Ula ostatnio ważyła 7400g no i lekarka stwierdziła, tak jak i ja, że mała się nienajada no i dostaje juz od tygodnia zupkę, tzn, narazie marchewkę i ziemniaka. Ale nocki bez zmian właściwie, dalej budzi się od 4 do 10 razy.
Poza tym chyba ma problem z napięciem mieśniowym, będę ją umawiać do lekarza, bo coś mi podpada. Nie obraca się na brzuch..itp.mnóstwo znanych mi drobnych objawów. Echh..a tak bym chciała uniknąć tej szopki z rehabilitacją.

No to papa, wracam do zabawy z Julinką.
 
reklama
Naur - nie strasz - mój też się nie przewraca na brzuch. Wcześniej sie przewracał a teraz cisza. I nie łapie jeszcze za nóżki :szok:
 
Do góry