reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Karolki-to raczej nie kolka,ale tez myuslalam ze to to i dostal espumisan,potem ze to zeby,w rezultacie nie wiem co jest:baffled:
Oczywicie trzymamy kciuki za Karolka-powinno byc ok,prawie wszystkie dzieci spią w samochodzie:tak:my tez sie obawialismy jak na mazury jechalismy,i to 5 godz bo jakis objazd zrobili i w korek wpadlismy,ale Adas pieknie spal,a jak sie obudzil to chwile sioe pobawil i dalej spal:tak:
 
reklama
Wreszcie Filip zasnął.
Edyta - ślicznie wyglądałaś :tak:
Karolki - też trzymam kciuki. Mnie to sie słabo robi jak pomyśle o jeździe. Filip śpiewa mi prawie całą drogę, a jeździmy codziennie rano do moich rodziców i wieczorkiem wracamy do domku. Zawsze lubił jazdę samochodem - tzn do 2 miesiąca około, a później mu się poprzestawiało. Zasypia dopiero jak już pada ze zmęczenia po tym wrzasku. On jest za energiczny na siedzenie w foteliku czy leżenie w wózku, on musi się ruszać ciągle :szok::confused::baffled:
Kira - dokończę o tym apapie. Kazała tak dawać przed snem, żeby się nie męczył, ale jakoś akurat apapu nie było w aptece a Filip zaczął spokojnie spać , wiec ja nie próbowałam
 
Mrozik-ja tam zapomnialam napisac-Adas po tej godzinie placzu co sie o 20 obudziol to dostal Paracetamol w syropie i zasnął na 2 godz:dry:tylko ze przeciez nie moge mu co chwila podawac leków:no:a zel nie pomagal
 
U nas zel pomaga, ale podaję dopiero jak jest bardzo źle. A moze Apap ten w kropelkach jest lepszy Kira? nie wiem, nie próbowałam żadnego. paracetamol w syropie też mam, mowiłam lekarce, a ona właśnie ten apap kazała podac
A jakich żeli używacie?. my mamy colgel, czy jakoś tak
 
Ja mam Dentinox Gel Pani w aptece powiedziala ze jest lepszy niz calgel.
Mrozik Paracetamol pomógł ale na 2 godz.chodzi o to ze nie moge go przeciez ciagle tym faszerowac:confused:
 
Witam!
Edyta ale ładna pani młoda :-) czekam na więcej zdjęć :-)
Kira współczuję ..... masz rację lepiej nie podawać za dużo leków bo może to wcale nie to?? A pytałaś lekarza??
My z Kubą zostaliśmy sami bo tata pojechał do swoich rodziców (380km. więc ja się wypisałam z tej wycieczki) to już nie pierwsza nasza samotna noc ale po takich nocach jestem jakoś bardziej zmęczona bo śpię jeszcze czujniej no i do każdego ryku muszę wstawać sama...:-( byle do niedzieli dotrwać. Zupa u nas przechodzi bez problemów, dziś zwiększamy dawkę do 3 łyżeczek :-)
 
reklama
Do góry