reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Cześć. Podczytuję Was od dawna i bardzo podoba mi się Wasze forum. Chciałam zapytać, czy mogę do Was dołączyć? Mam synka Bartka, który urodził się 2 sierpnia.
 
reklama
Witaj Kama:tak::-D

dziewczyny ja mam pytanie o pielegnacje buzki ...bo zaczęłam dawac słoiczki (dopiero jabłko i nie za bardzo chyba Piotrkowi smakowało)i nie wiem jak dbacie o higiene waszych maluchów?? czy po każdym słoiczku trzeba buzie czymś płukać bo słyszałam że dobrze jest podac troche herbatki i jakich szczoteczek uzywacie i kiedy??:sorry2:
 
Witamy Kama.. Faktycznie długo się zbierałas żeby coś napisać, bo widze ze zarejestrowałaś się w czerwcu :-D:-D. Teraz pisz częściej :cool2:
Natalia - ja nie mam pojęcia. Ja się coraz bardziej boję, myślałam że bedzie coraz łatwiej, a tu coraz więcej tego , żeby tylko czegoś nie zaniedbac :szok::zawstydzona/y::tak:
 
Dzięki dziewczyny za powitanie :-)
Mrozik, faktycznie długo się zbierałam, hihi.
Ja ciągle jeszcze karmię piersią, ale od paru tygodni daję małemu zupki jarzynowe. Niestety, nie przepada za nimi..:-(. Natalia, O buźkę jakoś specjalnie nie dbam jeszcze. Acha, ja niestety już wróciłam do pracy (to stąd piszę), także bardzo szybko!!! A mały siedzi sobie z Babcią. Muszę Wam wyznać dziewczyny, że nie było łatwo "rozstać" się z maluszkiem...
 
Wiram kama!!
U nas nocka dzisiaj fatalna :-( po butli o 3 ryk do 5.40 i to nie była kolka!!! jestem pewna!!! wzięłam Kubę do siebie i nic nie pomogło !!! dopiero smoczek umoczony w Debridadzie dał rade....
Kira a jak u Ciebie noc?
Natalia ja też podaję zupkę prawie od tygodnia ale niczym buzi nie myję, myślę że zapytam się lekarki jak się z nią zobaczę tak będzie najpewniej :-)
 
Witam Kama
co do buzki to ja tez jakos specjalnie nie dbam tylko daje cycka po zupce jak jeszcze chce, bo podobno wtedy lepiej sie trawia takie nowosci, ale musze niedlugo kupic cos do tej buzki, jakas nakladke silikonowa na palec albo szczoteczke dla takich maluszkow, bo trzeba przyzwyczajac do tego ze cos sie dziecku robi w buzce zeby pozniej nie protestowalo.:-)
 
Ewelia-masz racje,tez cos niebawem zakupie:tak:
Kozica-noc fatalnie:baffled:Adaś mimo ze spal z nami to budzil sie co 2 godz wyspany:dry:nie plakal tylko gadal,bawil sie nogami i domagal uwagi,a ja dzis nieprzytomna:dry:ale widze ze u Ciebie tez nie za ciekawie,
 
Witaj Kama!
Ja tez już małemu zaczęłam podawać - na razie była marchewka i dzisiaj trochę marchewki z ryżem. Małego dzisiaj okropnie brzuszek bolał i strasznie płakał - nie wiem czy to nie reakcja na nowe pokarmy. Poza tym on jak bardzo mocno płacze to dostaje wybroczyn na nóżkach. Pierwszy raz się z czyms takim spotykam - wspominałam lekarzowi ale on nic na to nie powiedział. Chyba bedę musiała jeszcze raz o tym powiedzieć bo to nie jest normalne.
Co do higieny buźki to ja daje małemu popić troszke herbatki.

A przy okazji to wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - oby maluszki się zdrowo chowały a my mamuśki byśmy miały jak najwięcej spokoju i mało stresu :)
 
reklama
Witajcie w Nowym Roku!!!!!!!!!!!!

Sorki dziewczyny za to zamieszanie z napięciem, nie chciałam was straszyć, ja tylko o swoich obawach pisałam, bo mam ju.ż doświadczeni9e z Julką i to nie tylko o obracanie chodzi ale o całą masę szczegółów. To często nawet specjalistom trudno rozpoznać, my się bujaliśmy 3 m-ce zanim się potwierdziły diagnozy. Poprostu jestem przewrażliwiona.

U nas nocka ok, mała się nie obudziła o północy, obie przespaly.

No i Ulka ma juz 5 m-cy!
 
Do góry