reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Mrozik Policję i karetkę wezwała jakaś kobieta. Chcieli mu wlepić mandat ale stwierdzili ,ze facet jest zagrożeniem dla społeczeństwa jeśli myli hamulec z gazem i zabrali mu prawko teraz czeka nas sąd. Dzisiaj czuje jak mnei wszystko boli. Martwiłam się,że starce mleko bo to jednak stres i szok ale na szczęście mała miała jedzonko i dobrze nocke przespała:) Niestety chyba będzie wózek do wymiany.
Dzięki dziewczyny za wsparcie
 
reklama
Fiolka trzymaj sie, co za palant za przeproszeniem z gościa.:wściekła/y::angry::wściekła/y:
Aha i wszystkiego dobrego dla Karolinki co to dzisiaj kończy 3 miesiące.
 
Fiolka no mi dosłownie ciarki przeszły!!!szok jak ci niektórzy kierowcy jeżdżą masakra!!powinni takim zabierać prawko na zawsze!!
mi tez sie czasami zdarza iść przez pasy a tu jeszcze samochód przede mną rozpędzony jedzie no to ja staje z wózkiem na środku pasów i czekam aż palant przejedzie (a czasem palanciara)!!
 
Fiolka normalnie szok:szok:dobrze że wózek sie nie przewrócił...boże dalej wole nie mysleć bo to wyobraźnia zaczyna działać:no::szok:ale musiałaś sie bać...:no:kurcze takie czasy tyle wariatów trzeba uważać na każdym kroku:szok:
 
dziękujemy:) o 12.18 skończyliśmy 3 m-ce :) i jesteśmy już duuuzi :) To prawda kobiety nie lepiej jeżdżą.
Byłam w szpitali mam skręcony bark i nie mogę przez 2 tyg nosić dziecka :( ale jak tu maleństwa nienosic ...
 
Fiolka współczuje przeżyć. Dobrze, że wszystko tylko tak sie skończyło. Ja już tez miałam taką sytuację, że prawie facet mi w wózek wjechał. Juz najgorzej jak cofają to w ogóle nie patrzą. A ja jestem bardzo ostrożna bo przeważnie jeszcze idzie którąs z dziewczynek obok mnie więc tym bardziej uważam i sie rozglądam. tylko niestety kierowcy mają zero wyobraźni i uważają, że jak sa samochodem to im wszystko wolno i wszędzie mają pierwszeństwo.
 
Fiolka dasz rade bo bedziemy z Toba!!!:-):tak:
ale staraj sie oszczedzac reke to szybciej wroci do normy:tak: a od dziada wyciagnij spore odszkodowanie!!!niech ma za swoje!!!:wściekła/y:wiem ze w takiej sytuacji zadne pieniadze nie sa wazne ale przynajmniej na wozek nowy i zabawki dla malej bedziesz miala. A sama staraj sie znalezc dobre strony - wszystko skonczylo sie dobrze i to najwazniejsze a bark szybciutko wroci do normy gorzej bylo by ze zlamaniem:baffled:
 
My dzis probowlaismy pobrac Karolkowi mocz do badania:tak:raz do woreczka sie udalo szybciutko ale laboratorium bylo zamkniete i w czasie transportu sie wylalo:-D
Do pojemnika nie zdazylam zlapac:-D
Drugi woreczek mial zalozony 2 h!!!:szok: i dopiero po herbatce i mleku poszlo:tak:
Teraz maz pojechal zbadac - zobaczymy jak wyjdzie. Karol jak placze i sciagam pieluche to sika od razu i spokoj:dry:ale ja obwinialam o placz kolke i juz teraz nie wiem wiec badamy na wszelki wypadek mocz bo wiadomo ze u takich maluchow przy bolu brzuszka diagnoza zaczyna sie od moczu - tak w szpitalu robia i to samo polozna kazala zrobic wiec posluchalismy:tak:teraz czekam moze na 22 wroci, biedny...
 
Cześć!

Właśnie czytam i ogarnął mnie szok Fiolka dobrze że to sie tak dobrze skończyło i ze nic się z Twoją dzidzia niestało, bark się zagoi ale normalnie udusiłabym dziada!!!!:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

dużo zdrówka dla Was!!!;-)
 
reklama
Witam!!!
Jestem tu nowa, mam na imię Joanna a moja córeczka Jagoda i urodziła sie 26 sierpnia :-)Pozdrawiam Wszystkie mamy i ich Maluszki
Może ma któraś z Was problem ze skazą białkową, ja karmię Jagódkę piersią i mogę jeść około 10 produktów może któraś z was zna jakieś takie które są bezpieczne co mogła bym wypróbować??
Pozdrawiam
 
Do góry