reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Dziewczyny dziekuje za zyczenia zdrowka-pomoglo:-):-)

Ale sie porobilo fiolka!!!!!strasznie ci wspolczuje, wiesz?moim zdaniem wazne ze maluszek caly, rany !!!biduni musial sie przestraszyc:-(tez kiedys mialam wypadek, czolowe zderzenie, po tym poszlam do pracy , jezdzilam caly dzien samochodem a dopiero na drugi dzien bylam w kolnierzu i nie moglam sie ruszac, tak to jest, szok cie trzmal przy silach, teraz dopiero wychodzi.Trzymaj sie mocno, ucaluj i przytul odemnie swoja biedna kruszynke, biedny maluni zuczek, napewno zrozumie cie ze jestes tez biedna i ze po 2 tygodniach wezmiesz go w swoje ramiona:tak:a ja jak czasami nie mam juz sily nosic mojego brzdaca to klade go kolo siebie,blisko, wtedy dzidzia tez czuje mame.Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Karolki was tez przytulam:tak:

Joanna ros witaj wsrod sierpniowek, ja raczej ci nie pomoge odnosnie wprowadzania produktow bo jem jalowo, i kiedy cos nowego zjem maly ma kolki.Pozdrawiam:tak:

U nas po staremu, angine wytepilam bez antbiotykow, maly ma coraz slabsze ataki kolki,ale z zasypianiem wieczornym --ufff, nie wczesniej jak 00:00.za to spimy dluzej rano,chyba tez dlatego nie zasypia wczesniej wieczorem.Kupy wali raz dziennie, coraz wiecej rozumie, rozmawia i cwiczy "wstawanie"hihi.
 
reklama
Witaj Joanna o skazie białkowej to wiem tylko tyle że jak ja byłam niemowlakiem to ja miałam:sorry2:witaj wśród sierpniówek:-)
U nas tez ataki kolki sie juz skończyły..nieraz jakies prężenie ale krótko i bez płaczu:-)kupka raz dziennie i to zawsze z rana....jestem tym bardziej szczęsliwa że odstawiłam debridat małemu(5 dni temu)i jest ok...pierdzi i robi kupki bez wspomagaczy:-Dobym nie zapeszyła:confused:
A mam pytanie jakie macie dla maluchów kombinezony...chodzi mi o to że zawsze z ubieraniem przed spacerem nie było u nas problemu a teraz przy ubieraniu kombinezonu poprostu dramat:szok:kombinezon kupiła tesciowa jest taki sztywnawy i troche za duzy i wydaje mi sie że własnie przez to Piotrek tak sie wierci...widziałam w h&m super kombinezony...to spory wydatek ale chyba kupie nowy:dry: ten stary przyda sie na później bo jest sporo za duży:sorry2:
 
Witam nową mamusię. Mój Filip ma skazę. Ja raczej nic z nabiału nie wprowadzam. Dopiero jak skończy 4 lub 5 miesięcy, jak dam rade. Biorę wapno - calcium gluconicum. Trzeba brać przy tej diecie żeby się nie odwapnić.

My już po chrzcinach. Na początku mszy podszedł ksiądz i powiedział - o jaki grzeczny. No i wtedy pokazał jaki jest grzeczny - płakał całą mszę. jakos przeżyliśmy , teraz się bawimy na imprezie. Mamy biegają i szykują, ja nic nie mogę jeść, a tu tyle pyszności. Dzisiaj pozwoliłam sobie buraczki gotowane wprowadzić. Zobaczymy jak Filip to zniesie
O pysznym torciku mogłam pomarzyć
My zdecydujemy sie chyba na żłobek. Wypytałam znajomych którzy oddawali swoje brzdące i są zadowoleni. Opiekunki nie mogę znaleźć, więc nie mam wyboru
 

witaj Joanna
niestety ja też ci nic nie pomogę na temat skazy białkowej bo my nei mamy na szczęście takiego problemu.
Karolki i jaki jest wynik badań kupki Karolka wszystko dobrze??
mrozik filipek ma juz 3 m-ce :) uściski i całuski dla niego od nas :*
My też decydujemy się na żłobek mała będzie miaął wtedy 14 m-cy . Niestety nianie albo ciężko znależdż albo są za drogie :(
Ola masz rację mała czuję moją bliskość jak leży koło mnie :) ale mimo to i tak ja noszę chociaż nie tak jak przedtem :(
 
witam nową sierpniową mamusię! ja też mam wykluczony nabiał ale ze wzglęgu na spore ulewanie nie na skazę więc za bardzo pomóc tez nie mogę. Ja za to dziś wprowadziłam surowego ogórka do diety i będę obserwować jak zareaguje Maciuś.

muszę się pochwalić pierwsza przespaną nocką!! Nasz skarbek spał od godz 22.00 do 6.45 super! mam nadzieję, że takich nocek będzie coraz więcej.

mój Maciuś tez jest niestety skazany na żłobek (o ile oczywiście będzie miejsce bo z tym u nas problem) ale dopiero od kwietnia więc może jeszcze cos sie zmieni.

Mrozik piszesz o torciku mmniam ja też już tylko mogę o tym pomarzyć bo niestety od kilki lat jestem na diecie bezglutenowej więc wszystkie wypieki odpadają :((
 
Olu dziekujemy:tak: i pozdrawiamy:-)
Fiolka jutro zanosimy mocz na posiew i jak bedzie kupa to tez tak kazala lekarka bo leczyc w ciemno nie ma sensu i wspomniala ze jak cos to znow mleko do zmiany - zalamalam sie:-(juz taka jestem ze sie strasznie martwie dobrze ze maz mnie na duchu podtrzymuje i trzezwo mysli:zawstydzona/y:ktore to juz mleko by mialo byc... 4 chyba:no:zalamka...
 
Współczuje ci Karolina. Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze i ie ma co na zapas się martwi. Najwyżej podasz mu inne mleko ważne, że dzidzia jest zdrowa :) Co do męzów to dobrze ,że możemy znaleźć w nich oparcie:)
 
mocz juz zaniesiony,kupy nie ma:baffled: wyniki za 7-10 dni przeciez osiwieje do tego czasu:no::szok:
dzis polowanie na kupe musze zrobic i jutro zaniose ( mam trzymac w chlodnym ) bo jak bede czekala na dzien kiedy zrobi mi do 10 to znow tydzien w plecy:no:
 
reklama
Filoka - dziękujemy :-)
Karolki - trzymaj się, na pewno będzie dobrze. Tym razem musi się udać i na pewno zmiana mleka pomoże :tak:
Aniulka - współczuję takiej diety, a co się dzieje że ci taką wprowadzili?
Naur - gdzie się podziewasz?:confused:
 
Do góry