reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Madziara gdzies juz pisalam:-)Adaś to czasem wyglada jakby miala zamiar wstac i pójsc sobie-tak pociesznie sie dzwiga-i glowa i nogi do góry:-Di wscieka sie ze nie moze:-pa jak siedzi na lezaczku to tez glowa nie dotyka podloza:tak:Silne dzieciaki mamy
 
reklama
co dziecko to inaczej:-D:tak:
Karolek jak lezy na brzuchu to glowa i nogi sa w gorze wysko a jak na plecach to sie nie podnosi w ogole:-D
dzwonilam dzis do poloznej i powiedziala ze jej wnuczka pije takie mleko jak Karol i kupy maja jeszcze gorsze od naszych i ze mam sie nie przejmowac:szok::-D tylko np do fryzjera pojsc albo piwo sobie wypic i kolacje przy swiecach dla meza zrobic:-D:-D:-D wiec luz...
 
dziewczynki kiedy odstawiacie debridat???
ja znow dzis zaczynam podawac bo Karol znow zgazowany i poplakuje - kolka :wściekła/y::no:jak spi to tak spokojnie ze to chyba nic innego nie jest bo nawet sie nie krzywi,nie kreci. W nocy byl niespokojny bo mu baki przeszkadzaly ale w ciagu dnia spi dobrze.
 
Marlena tylko pogratulowac tak dobrego pokarmu i grzecznej córeczki:) Ja przez 2 miesiące jałowo jadłam ale teraz jem prawie wszystko i niestety jak budziła się co 2,5 tak dalej to robi a czasami co godzinka :(Mam nadzieje,że jak skończy 4 miesiące będzie dłużej spała :D
Moja też próbuje siadać i to upiera się przy tym.A jak już ją posadzę to bardzo się przy tym cieszy:)
 
Dzisiaj miałyśmy wypadek . Facet (starszy pan) samochodem potrącił nas. małą w wózku pchał kilkadziesiąt metrów. na szczęście nic jej się nie stało a mnie trochę poobijało. Moja rada lepiej przed przejściem dla pieszych stać i czekać aż samochód stanie przed przejściem.
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::no::no::no::no::no:
Fiolka!!No co ty!dobrze ze nic wam sie nie stało.Ja bym chyba zabiła takiego palanta:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
Jak tak mozna!!Zdenerwowałam sie:sorry2:
 
Tak to jest duży szok jak widzisz jak samochód pcha twoje dziecko. Dzięki bogu ,że mamy głęboką spacerówkę i gruby śpiwór Facet jeszcze mi wmawiał, że nie na pasach szłam. . Dobrze ,że by,li świadkowie.
 
Fiolka
Az mi sie włosy najeżyły na glowie. jak tak mozna jezdzic widzac kobiete z wózkiem i to na przejsciu:shocked2: Ja tez bym zabila. najwazniejsze ze z wami wszystko w porzadku. Az strach na ulice wychodzic!!!
 
Boze!!!:no::no::no::szok::szok::szok:dobrze ze nic Wam nie jest.
Swoja droga mnie tez pare lat temu facet na pasach potracil cofajac z parkingu dobrze ze kolezanka odskoczyla w bok i ja zpbaczyl bo tak to nie wiem czy by na mnie centralnie nie wjechal - i tez sie na mnie wydarl!!!:wściekła/y:
Trzeba miec oczy dookola glowy:wściekła/y:a dziady i tak jezdza jak chca!!!
 
reklama
Fiolka - dobrze że Wam się nic nie stało. Ja bym po policje zadzwoniła jak bym była na twoim miejscu. Niech baran płaci mandaty jak nie umie jeździć. Może jakby był miły to bym inaczej zareagowała, ale żeby jeszcze człowiekowi wmawiać że nie przez pasy szedł :szok:.
 
Do góry