reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

kurde nie wiedzialam , ze to zle pomagac termometrem :-(
Szybko maluszkowi to ulge przynioslo i sie cieszylam ....
 
reklama
raabit ja chyba jednak szczepionka standardowa :tak:

Też słyszałam że tym termometrem można zaszkodzić. Jak córka miała kiedyś problemy z kupkami to pediatra mówił że można termometrem ale tylko w ostateczności i jak najrzadziej:szok:bo potem odzwycziać się może od tego żeby sama kupki robiła. On polecał czopki glicerynowe albo nawet delikatny wlew z lekko ciepłej wody(jak bardzo źle):eek:zamiast termometra...:baffled:Ale jak widać co lekarz czy położna to inna opinia:-)

Ja Wojtkowi też daję smoczek ale tylko gdy nie mogę go uspokoić:tak:staram się nie nadużywać:-D
 
Rabbit na allegro nie kupisz tego leku bo nie można tam sprzedawać leków ;-) ale wpisz sobie w googlach sab simplex i poszperaj wiem że ludzie sprowadzają :tak: naprawde polecam
 
Rabbit poszperałam troszke na BB bo tu też jest troszke na ten temat i znalazłam takie namiary :
"Witam!
Mamy do sprzedania rewelacyjne krople na kolki i wzdęcia u niemoląt - lefax bądź sab simplex.
KOntakt:
tel. 602171295 692926158
e-mail: m.liwczak@interia.pl
GG 7118850
Pozdrawiam "
 
Hej
Ja też mam problem z kupkami i brzuszkiem ale to pewnie od sztucznego mleczka bo niestety takie je i niewiem jak mu w tym pomóc masowanie i herbatka niepomoga spróbowaliśmy suszarki na brzuszek z odpowiedniej odległosci troche pomogło co mamy robić bo mały dał dziś koncert od 3rano i już niewiem nieche mu zrobić krzywdy... pomóżcie
 
Mój Adaś też miał problemy z brzuszkiem ale na szczescie tylko 2 dni:tak:
Zadzwoniłam do znajomej położnej i ustaliłysmy dla mnie nowe menu-od tamtej pory zero bolącego brzuszka i nocki przespane:tak:
Natalka nie wiem jakie jeszce sposoby-słyszałam o masażu,ciepłej pieluszce na brzuszek i kładzenie na brzuszku-ale u nas żaden z tych sposobów nie zdał :no:
Mrozik mój maluszek też miał krostki ale zeszły,ale zostało pare potóweczek na nózkach:tak:
Raabit ja nad szczepionka jeszcze sie zastanawiam:tak:a jeśli chodzi o o kupki to z tym problemów nie mam,wrecz przeciwnie-non stop mamy kupe w pieluszce:-pi to taki intensywnie żółte-podobno to normalne:confused:
 
My ze szczepionkami zastanawialiśmy się długo. Jedni polecają te skojarzone inni odradzają. Chyba się zdecydujemy na standardowe. Za tą kasę wolę na pneumokoki go dodatkowo zaszczepić, albo mu coś kupię.
Z tymi krostkami to ja sama nie wiem co jest. Za bardzo to one nie znikają. Jest leciutka poprawa, ale nieznaczna. Do kontroli idziemy w piątek to zobaczę czy coś nowego poradzi czy każe po prostu czekać. Oczka mu też dalej ropieją, ale jest znaczna poprawa. Mam nadzieję że przejdzie i nie będzie mu trzeba niczego przekłuwać :sorry2::baffled:.
Do tego jeszcze mamy kłopot z wagą, bo mało przybierał. Z niecierpliwością czekam na ten piątek i mam nadzieję że usłyszę od lekarki że już jest dobrze :tak:.
Jeszcze raz zapytam - nie wiecie co z Sylwią i jej Majeczką? Poprawił się stan małej? wyszła już ze szpitala? Tak mi jej strasznie żal :-(.
 
Mrozik mojemu małemu też strasznie oczko ropiało i było zapuchniete-nie mógł otworzyć:no:prze 4 dni przemywaliśmy ciepłym rumiankiem i już jest ok:tak:
Jeśli chodzi o Sylwie to nic nie wiem:no:nie odpowiada na smsy.Mam nadzieje ze wszystko jest ok:-(
 
Ja też wysyłałam smsa do niej i nie odpowiedziała, a zawsze odpisywała. To mnie właśnie bardzo martwi.
My na te oczka dostaliśmy kropelki, już drugie ma, wcześniej jeszcze maść. POprawia się ale długo to już ma, bo w 2 dobie się zaczęło, a mały ma już 3 tygodnie.
 
reklama
Kira a mozesz zdradzić to twoje menu ja już nie wiem co jeść moja mała tez ostatnio miała wieczorem kolki i niewiem od czego bo niby codziennie jem prawie to samo:eek:
Nie jem smarzonych potraw wszystko gotowane mało doprawione więc skąd te boleści:baffled::sorry2:
 
Do góry