reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

W mojej okolicy jest taki fajny sklep z artykułami dziecięcymi i tam kupuje proszek ,Jelp kosztuje 21 zł bo w inter marche prawie 30:szok: Nie próbowałam prac rzeczy innym proszku muszę spróbować z drugiej strony mała chyba nie jest uczulona w końcu nieraz śpi z nami , przytula się do nas i nic jej nie wyszło;-)
Do kapieli od samego początku urzywałam Jonsona przed którym mnie tak ostrzegała położna i było ok. Teraz z kolei używam Nivei i mleczko nawilżające bo po samej oliwce mała miała jakoś dziewnie suchą skórę.Kupiłam tez szamponik hehe włosów ma tyle co nic ale co tam niech ma szamponik też z Nivei z olejkiem migdałowym:-)

Powiedzcie mi czy waszym maluszkom wycierają się włoski? Olka ma takie jajo z tyłu głowki jestem ciekawa kiedy jej odrosną śmiesznie to wyglada.
 
reklama
Edyta-Adas tez ma jajo z tyłu główki a pod nim take długie włosy-to sie smiejemy ze bedziemy mu do góry zaczesywac:-D
A my dostalismy szampon Nivea Baby nadający połysk:-p:-D
 
Nasza Jagódka też świeci łysiną z tyłu głowy, ale dodaje jej to uroku, jedno co nas martwi to jak przekręca główkę to jej sie uszka odginają i trochę jej odstają. Oby tak nie zostało:szok:
 
Nasz Filipek generalnie jest mało owłosiony ;-). Łysinki ma raczej po bokach, bo tak leży i tam się wycierają.
Właśnie wróciliśmy ze szczepieni - był bardzo dzielny, troszkę tylko zapłakał jak pani wacik przyłożyła juz po szczepieniu.
Zważony, zmierzony i okazuje się że sie w normach nie mieści - waga 8370, wzrost 67 cm. Pytali czy ja go karmie. A skoro piersią tylko to pani powiedziała że jest ok. Wzrostu się przecież nie zahamuje, a wagę ma proporcjonalną do wzrostu.
 
Witam mamuśki :)
Dawno nas nie było ale to ze względu na ten wypadek jest tyle załatwiania,że ręce opadają. :(
Co do uciekania z domu:) to ja też mam takie chwilę szczególnie gdy dzień jest całkowicie do du.... Zostawiłabym to i poszła na zimne piwo odreagować ;)
Ja moją małą kapie w płynie Bubchen o lejek tez taki używam. Miałam już Nivea , Jonsona i Próbki HiPP. Po tym wszystkim dostawała krostek , miała buzie szorstka A jak używam tych niemieckich to ciałko jest gładkie a olejek wydajny i wspaniale się wchłania. Ogólnie to cały zestaw kosmetyczny używam tej firmy. Krem do buzi bardzo ładnie się wchłania:)
A proszki to Jelp i lovly oraz płatki mydlane na kupki :) dobrze piorą :)
Lola przez cały tydzień jakas niespokojna i budzi mi się tak co godz alboco1,5 :( przedtem budziła się w nocy co 2,45 godz. i niestety na spacerze płacze mi przez sen......chyba wyciągnęła z moim mlekiem nerwy. a przez ostatnie dwa dni miała całe czerwone oczko na szczęście juz jej zeszło . Jedziemy teraz do babci mam nadzieję ze na wsi będzie bardziej spokojniejsza:)
BUZIACZKI DLA WSZYSTKI 3 M-CZNYCH BOBASKóW:) I NIE TYLKO :)
 
Oj fiolka to chyba sie tak dobrze nie wyspisz jak ci mała co 2.45 wstaje?..trzymam kciuki żebyscie sobie wypoczęły wszystko sie unormuje głowa do góry:tak:

A ja mam pytanie szczególnie do mama karmiacych butelka co ile wsze maluchy jedzą?
Bo Piotrek od jakis 2 tyg je tak co 4 godz nieraz sie zdaży że co 3.5 h na poczatku to jak po 2.5 godz marudził bo mu było np niewygodnie to myslałam ze on głodny i dawaj robiłam butle a on w jeszcze wiekszy ryk i po jakis dwoch dniach sie zorientowałam ze on jest najedzony a ja mu wciskałam niepotrzebnie...no ale teraz jest ok(mama sie nauczyła:-D)w nocy je tak co 5 godzin ale ok 4 zawsze sie wybudza nawet jak je o 2 to o tej 4 i tak wsatje ja mu wtedy daje herbatke i idzie dalej spać smiejemy sie ze z niego taki mały anglik musi wstac na herbatke i już:-D
 
Natalia mój Nikodem je bardzo nieregularnie. Jak prześpi 2 godzinki to wypija tylko 90ml a jak 5 godzin to i 150ml jest mu czasem mało.
 
reklama
Mrozik, Madziara gratuluje doronych i zdrowych chlopaczkow;-)buziaki dla waszych pociech

Natalia85 ja karmie piersia ale sciagalam kiedys, teraz tez czasami, dalam mu kiedys 170 ml i zjadl, jestem pewna ze gdybym dala mu 200 tez by zjadl!!!
Ale teraz kiedy karmie juz znowu cyckiem to maly je mniej ale czesciej , na noc kiedys sciagnelam mu 100 ml i obudzil sie tylko raz,normalnie noc przespia cala, przebudzi sie miedzy 6-8 zje i dalej spi mniej wiecej do 9 ,10, niestety jego wieczorne zasypianie to dla nas koszmar , wczoraj zasnal o 2:00!!po wielkich placzach i lamentach,20.11 mam lekarza, musze z nim o tym pogadac:-(

My uzywamy wszystkiego z Musteli, i plyn do prania LeChat , nie wiem czy jest w Polsce, bardzo dobry.

U nas znowu problem GAZY!!Ciagle cos cisnie i cisnie,placze,a jak widze ze bardzo cierpi- termometr -i pierdzi jak dorosly czlowiek:szok::szok: wydaje mi sie ze nalezy do tej grupy dzidziusow ktore kolke maja dluzej jak 3 miesiace:-:)-:)-(, z tej przyczyny byc moze moj maluch nie umie spokojnie zasnac wieczorem??:eek:

Po za tym serce sie raduje kiedy widze mojego syncia usmiechnietego, piszczacego, gaworzacego, i wtedy kiedy znajde kupke w pieluszce:-D:-D, no i tez czasami kiedy ....spi:cool2:
 
Do góry