reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

witam!
u nas na szczeście wszystko ok jak na razie do małego żadne choróbsko nie przyszło i oby tak dalej!!

juz trzecią nockę przespał całą SUPER bo i mamusia wyspana hehe mam nadzieję że juz tak zostanie tylko po takiej nocy to pampers ciężki że szok!

Mrozik a co do mojej diety to okazało się że mam celiakię i jestem uczulona na gluten!Wszystko co zawiera pszenicę, żyto, jęczmień i owies niestety odpada więc nawet nie mogę sobie pójsć do sklepu po bułkę hehe ale daje rade bo sama piekę.Po prostu jestem tzw "kukurydzianym dzieckiem"

pozdrawiam i zdrówka życzę
 
reklama
Aniulka - to w tym wieku też może wyjść to uczulenie? Ja myślałam że tylko u dzieci sie to pojawia i tak juz może zostać. Nie miałaś wcześniej żadnych objawów?
Z tym pieczeniem samemu to jest jeden duży plus - wiesz co jesz, a nie jakieś ulepszacze. Tyle ze trochę pracochłonne to jest. Ja po porodzie jeszcze nawet żadnego placka nie upiekłam. Musze się zmobilizowac i zacząć pichcić :tak:
 
U nas niby lepiej choć nad ranem mała płakała prężyła się wiec wydaje mi się że powodem tego ciągłego niespokoju i troche wyższej temperatury jest brzuszek wszystko jest ok jak zrobi kupke wtedy jest jak nowonarodzona:tak:

Dziś Oleńka kończy 3 miesiąc , ale ten czas leci. Za miesiąc już bedziemy mogły wprowadzać inne produkty do diety ale będzie fajnie:tak:Oby chciała jeść bo już mam jednego niejadka w domu:confused: Gratulacje z okazji 3 miesiączka dla Oli lux i raabit, buziaczki dla waszych pociech.
 
Gratulacje dla wszystkich 3-miesiecznych dzidzi :-):-D
Ja tez sie ciesze na nowe smaki po 4 miesiącu jakbym to sama je miała jeść:-Dtak sobie myśle mój mały 21 grudnia bedzie miał 4 miesiące to taki słoiczek z jakims super jedzonkiem pod choinke jak znalazł heheh:-):-D:-p
 
Dzisiaj bylismy na szczepieniu Piotrek popłakał sie juz przed bo taka dzidzia 4 tygodniowa miała dwa wkłucia przed nami i tak płakała:no:i on za nią hehe taki tlok nie było gdzie stanąć wiec musiałam byc przy szczepieniu tej małej:sorry2:
No i wymiary hehe WAGA 6600 kg:tak: i 64 dł :tak:
 
No i Madziara??jak tam nocka??u mnie maly wstal marudny, placze, piszczy, jeczy, skomle, cycka nie chce , herbatki troche chlupnal i zasnal, ciekawe jaki sie obudzi:baffled:

Edyta gratulacje dla Olenki, rabbit i dla twojego szkrabka
:tak:


wszystkiego_naj.jpg


Natalia85
super ten twoj synek, urusl ,nie ma co!!!jaki madry, nic mu sie jeszcze nie stalo a juz wiedzial co go czeka z tym szczepieniem:-D

aniulka
z tym ciezkim pampersem to tak samo jak u nas:-D:-D, moj man mowi ze jakby ktos oberwal takim kilowym pampersiorem moglby nie przezyc:szok::-D

A nasz szkrab mial kolke wczoraj, zasnal o 23:30 , jak nigdy, a o 00:30 bum...ryk, nic nie pomagalo, po godzinie chyba usnal dopiero.Mam nadzieje ze to resztki kolki, no bo w koncu juz 3 miesiac dzisiaj sie konczy!!
 
Natalia - to duży bobas:tak:Ja jestem strasznie ciekawa ile moja Nieuneczka wazy jak miała 7 tyg ważyła 4500. Ja pewnie pójdę na szczepienie za tydzień.
Ola dziekujemy bardzo:-)
 
Ja tak na chwilke tylko.Adaś marudny,pralka nam padła,serwisant byl dzis-naprawil jedno popsuł drugie:no:a bez pralki z mlym dzieckiem to jak bez reki:no:na szczescie mama zabierze ciuszki Adasia:-p
Zdrówka dla wszystkich chorowitek,wiecej przespanych nocek i ładnych kupek:-D
No i ogromne życzonka dla Edyty,Oli i Raabit za trzymiesieczne szkrabiki:-D:sorry2:
Mam nadzieje ze nikogo nie pominełam-jesli tak to przepraszam:sorry2:
A my dzis idziemy na USG bioderek-mam nadzieje ze ok bedzie:dry:
 
Dla wspaniałych trzymiesięczych dzieciaczków sierpniowych i ich mamusi - Oli, Raabit i Edyty zdrówka, przespanych nocek, zakończenia kolkowych problemów
 
reklama
Buziaki dla 2 dni starszych maluchow przesyla Karolek:-)
wrocilismy od lekarza wszystko jest ok maly czul sie miedzy dziecmi jak ryba w wodzie:-Dtaki byl zainteresowany wszystkim:tak:na ladne kupy dostalismy jeszcze jakies preparaty i czekamy na wyniki posiewow do wtorku:tak:maly dzis duzo spokojniejszy wiec moze to byly kolki:dry:noc spokojna nie budzil sie, grzecznie spal az rano go czopkiem obudzilam bo potrzebna byla kupa na badanie:-Di po minucie z usmiechem na ustach zrobil:-D:-pa tak mu sie spalo fajnie az szkoda mi go bylo budzic:zawstydzona/y:ale stwierdzilam ze jak mus to mus i dzieki temu nie musielismy kombinowac z przetrzymywaniem kupy bo przyjmuja tylko do 11.
Polozna sie nawinela w przychodni i go obejrzala byla w szoku ze taki wielki:szok:bo jej wnuczka jest starsza i mniejsza.
Na pocieszenie napisze jeszcze ze duzo dzieci jest teraz niespokojnych i to wlasnie takich 3 miesiecznych ( gadalam w przychodni z mamami ) wiec to moze jakies przesilenie zwiazane z wiekiem:sorry2::-p
 
Do góry