reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Karoliki moja mała często pociera oczka czasami tak mocno ,że aż jej się dolna obramówka od oka zawija i ma wtedy takie wyłupiaste oczko :D Czasami za mocno wsadzi palca i jest czerwone :) Czy jak wasze dzidzie wstaną to też zaraz ziewają??. Bo moja ledwo przebudzi się i juz ziewa tak przez dłuższy czas, Nie wiem czy się nie wysypia :(
U nas noc do 5 była super. Potem już niespokojnie spała i budziła się przez bączki :(
 
reklama
no to mnie fiolka pocieszylas moj czasem tak macha raczkami po buzi ze go nakarmic nie moge:baffled:butla lata po calym pokoju:-D
teraz go polozylam na brzuchu zeby lepek podnosil a on mi zasnal:baffled:i tak spi, dupsko w gorze raczki pod klatka piersiowa - jak mu tak wygodnie!!!:no::-D
mialam pojsc do lekarza po skierowanie ale pada i nie ma sensu ciagnac malego, chyba poczekamy do szczepienia:tak: i jeszcze na kupe czekamy bo wczoraj nas ta przyjemnosc ominela:-D
 
Karolki musi to fajnie wygladac jak mały spi na brzuszku:) Nasza jak sie zmęczy do nie połozy głowy tylko piszczy :) Moja macha mi tak pry cycku:) cała mam porysowane :D a obcinam jej co 2-gi dzień tak jej rosną.Zapraszam do Sz-ina u nas jest słoneczko i nawet przyjemnie:D A na co skierowanie ??
 
fiolka chcialam mu posiew z kupska zrobic:-D
no to widze ze nie moj tylko tak sie drapie:-D
oj smiesznie to wyglada naprawde az mamie zdjecie wyslalam zeby zobaczyla jak wnuczek glowke podnosi:-D:tak:
 
A no tak przypominam sobie jak pisałaś o tym. Nasza strasznie wysoko podnosi czasami boje sie ,że za bardzo wygina się :) my tez na kupkę czekamy :) od 2 dni mała przyglada się swoimi rączką a potem do buzi próbuje 2 na raz wsadzić i przy tym gada :) coraz bardziej są nasze maluchy sprytniejsze:)
 
Fiolko-tak-ja karmię tylko piersią...:-) A szczerze-to nie wiem czemu tak długo śpi-pewnie mam pożywny pokarm:) Ale ja oczywiście sie bardzo z tego ciesze:-)
Jak przychodzi moja mama to mówi,ze normalnie jak by dziecka nie było-taka grzeczna...Super-mam nadzieję,że bedzie chciała cycka jak najdłużej-super wygoda-i na zakupy można z nią iść:-) i np.nakarmić w przebieralni(tez sie juz zdarzyło );-)
Oby tak dalej...a tak a propo jeszcze tego podnoszenia główki-to czytałam tak gdzies wyzej,ze to moze byc przez to ze moja Martynka rece do tyłu bierze a nie podtrzymuje sie na nich...:-( Podobną są jakieś ćwiczenia na to-znacie takie???????
 
I mam jeszcze jedno pytanko- czy Wasze dzieciaczki jak złapie się je za rączki-to podtrzymują główki???
Bo moja Martynka to naprawde jaest taki leniuszek pod tym wzgledem...
A właśnie słyszałam,że dzieci które rodzą się większe-to są podobno takie leniuszki...A moja jak się urodziła to miała 4,380 kg. a długość 60 cm.
Tak więc spora babeczka:tak: To może też dlatego???Chociaz ja to bym myślała na odwrót....
 
A jak tu można dołączyć zdjęcie maluszka???i taki śliczne obrazeczki z wiekiem maluszków,jak Wy macie???Bo ja to sie nie za bardzo orientuje skąd to wziąść...
 
witaj Marlena
Jesli chodzi o suwaczek i zdjęcia to wejdz na "ciąż poród połód" i tam jest temt jak wstawic zdjecie i jak wstawic suwaczek...dziewczyny krok po kroku tam wytłumaczyły...Powodzenia:-D
Mój mały tez był leniuch z podnoszeniem głowy ale jakos samo przyszło... częściej kładłam na brzuszku i jak raz zobaczył świat z innej perspektywy to mu sie chyba spodobało:-D
 
reklama
Moja coreczka tez byla strasznym leniem, jak kladlam na brzuszku to nie chciala glowki unosic i sie przestraszylam ze cos nie tak z nia, wiec raz polozylam ja i podlozylam pod klatke piersiowa reke zeby jej "pomoc" i spodobalo jej sie, od tego czasu trzyma wysoko i nawet na chwile opuscic nie chce. to samo z podnoszeniem glowki, raz ja przytrzymalam za raczki az sie podciagla i glowke podniosla i teraz sama stara sie ja podnosic i strasznie sie zlosci ze jej to nie wychodzi.
Kurcze, martwie sie bo Zuzia drugi raz nie robi kupki od 3 dni, wiecie dlaczego moze tak byc?
 
Do góry