reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
U nas pobudka o 4.30 to standard:sorry2:spać Piotrus idzie ok 20 potem 1.30 no i po ok 3 godz pobudka ale zazwyczaj herbatka pomaga i idzie spac dale...tzn tak do 6 do karmienia:-)
U małego w kombinezonie rekawiczki sa jego częscia (mozna je odpiąć oczywiście)...:-)
Dziś u nas 3 stopnie z rana i chwile widziałam padał deszcz ze sniegiem...:baffled:w domku przytulnie na szczescie:tak:
 
Karolki zrobily to specjalnie dla mnie???:-):-), dziekuje, nie trzeba bylo, ale sie glupio czuje.Wiesz co?skoro tak to ja tez zmienie moj, juz kiedys o tym myslalam, a wiec zmieniam, jeszcze nie wiem jaki,moze olka27 jeszcze nie istnieje??albo cos bardziej oryginalnego, hm..........olik, to jest dobre.Sprobuje.:tak:

aniulka
maluch ma przepukline ??a jak to sie objawia??bo pepek mojego malego tez mnie zastanawia, taka mala koleczka jest w srodku, hm.Zycze szybkiego powrotu do zdrowka bobaskowi.

fiolka moj maly tez meczy sie przez pruki

Ja malemu zakladam rekawiczki kiedy wiem ze bedziemy dluzej na dworze, a kiedy ide na zakupy do hipermarketu nie zakladam, bo tam cieplo.
U nas nocka bez problemow ale jak zwykle problem z wieczornym zasnieciem.Wogole to moj maly wczoraj w sumie moze z 2 godzinki przespal przez caly dzien:baffled:, i to jeszcze budzil sie co 5 min.pomimo tego wieczorem jak zwykle jakas kolka go meczyla, troche slabsza niz zawsze.Zasnal o 23:30 a wstal o 7:00, potem jeszcze go unanalam cyckiem do 9:30.Pospalabym jeszcze dluzej bo ANGINA mi sie przypaletala!!czuje sie jak by po mnie 100 sloni przelecialo.Na szczescie maly obudzil sie szczesliwy i uhihrany wiec jakos przezyjemy.
 
Ola ja żeby zmienic nick pisałam na priva do administrator naszej stronki do aniaslu i poprosiłam ją o zmiane.... na drugi dzień mialam zmieniony nick;-)
 
reklama
Do góry