reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Dzieki dziewczyny za odpowiedz:) pocieszyłyście mnie tym okresem. Bo ja właśnie dostałam a słyszałam, ze to za wcześnie :( ale widzę że jednak nie ma zasady kiedy dokładnie powinno byc.
Ola zdrówka :
 
reklama
Olu widzisz jakie Karolki sa fajne:-D:-D:-D
tak jak napisala Natalia musisz sie zglosic do administratora:tak:
 
dzieki dziewczyny za słowa otuchy dla mnie i mojego bączka byliśmy dzis na usg bioderek i wszystko ok wypytałam jeszcze o ten pepk i usłyszałam że mamy sie nie spieszyć do tego chirurga tylko jeszcze zaklejać ufff jak mi ulzyło ponoć bardzo dużo dzieci ma ta przepuklinę pepkową

Ola a objawia się ona tak że pępek tak jakby sie wypycha na zewnatrz i robi sie taka gula no nie wiem czy bedziesz wiedziała o co mi chodzi

Fiolka ja jestem po cc i okresu też jeszcze nie miałam ale ja biorę tabletki anty więc sie nie spodziewam jeszcze

Ola zdrówka dla ciebie obyś nie zaraziła małego

pozdrawiam
 
Cześć!!!

Ola dużo zdrówka dla Ciebie!!!
Aniulka trzymam kciuki by było ok z pępuszkiem!!!

Mój mały zasypia nawet koło 19tej i budzi się koło 3 ciej na jedzenie potem juz koło 6tej i juz nieśpi.
 
Witajcie!!! :-)
Jestem tu nowa,i zbytnio się jeszcze nie orientuję na tej stronie..Może troszkę się Wam przedstawię...Mam córeczkę Martynkę-urodziła się 25.08.2007.
Tak jak czytam Wasze wypowiedzi-to stwierdzam,że moja córcia-to istny skarbuś-jeszcze nie miała nigdy kolki(odpukać),a śpi ok.8-10 godz. w nocy..Zasypia o 20(praktycznie zawsze tak samo i śpi do 5-6 rano...Karmię ją piersią...Tylko my mamy inny problem-a mianowicie-ona nie chce mi główki podnosić...czasem tak słabiutko...A Wasze już się tak kręcą...Ona fika nozkami,raczkami itp.normalnie...tylko jak ja klade na brzuszek-to nie chce na nim lezec,nie lubi...:no:albo lezy i glowe ma na ktorys bok obroconą...nie wiem co mam zrobić z tym-pomóżcie mi jakos..Miałyście taki problem????
 
witaj Marlena:tak:tak naprawde kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie wiec sie nie przejmuj;-)
mam pytanie czy Wasze dzieci tez tak pocieraja twarz raczkami bo Karol czasem strasznie:szok:zwlaszcza jak sie budzi rano albo jak zasypia:tak:
dzisiejsza noc super wogole sie nie budzil i wstal o 8:tak:( ale ja sie budzilam wiec dostal butle na spaniu o 4:zawstydzona/y:)
 
reklama
Witak Marlena :) przepraszam,że bez kropek ale tak jest szybciej ;)
Czy ty tylko karmisz piersią?? bo moja jest tylko na cycu i budzi sie co 2-2,5 godziny raz może 3 na jedzonko. Jak to robisz ,że Martynka tak długo śpi?? :)
Marlena twoja dzidzia jest małym leniuszkiem, musisz ja częściej kłaść na brzuszek pomimo tego, że nie lubi staraj się ją troszeczkę dłużej przetrzymywać i często kłasc na brzuszek. Na pewno się oswoi z tą pozycją:) Moja też nie lubiła na brzuszku to zaczynaliśmy ją kłaść na własny brzuch i tak po mału przyzwyczaiła się. Ale jak ją połozymy to długo tak nie poleży :)
 
Do góry