reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

hej u nas też nocka spokojna zresztą ja chyba nie moge narzekac bo od dłuższego czasu mój Macius budzi sie tylko raz ok godziny drugiej(a zasypia ok 21.30) w nocy daję cycka przewijam daję drugiego cycka i małego usypiam wszystko trwa ok 1-1,5 godziny także spoko! potem mały budzi sie ok 6-7 juz zdarza mi sie obudzić przed moim synkiem :)

Edyta brawa dla Oleńki mój Maciuś na razie tylko stara sie łapac zabawki zawieszone w takim bujanym foteliku

my dalej mamy problem z pepuszkiem wczoraj zdjęlismy plasterek i niestety przepuklina jest nadal widoczna chyba nas czeka wizyta u chirurga kurcze boje sie jak o tym pomyślę!!
 
reklama
u nas nocka tak sobie. Karol zjadl przed 2 potem kolo 5 placz - juz mysle ze kolka wiec go masuje itd a okazalo sie ze chce jesc:zawstydzona/y:zjadl z 60 ml i z usmiechem na ustach cos tam zaczal sobie gadac i tak do 6:-):wściekła/y:ale potem pospalismy do 9:tak:teraz tez juz sobie zasnal:-)
 
Witam mamusie:)
u nas ostatnio od 3 dni nocki sa nie spokojne przez te baczki :( mała budzi się o 4 a potem co godzine lub co pół. Biedna chciałaby spac a nie może :( a ja razem z nią :(
Dziewczyny a z jakich jestescie miast,że śnieg uwas?? U nas w Sz-inie tylko pada więc rękawiczni nie są jeszcze nam potrzebne:)
 
Aniulka kurcze biedny ten Twoj maluszek:sad: ale na pewno wszystko bedzie dobrze i bedzie zdrow jak rybka!!:tak:
(a swoja droga to Twoj synek ma na imie tak, jak ja chcialam dac swojemu;-), ale stanelo w koncu na Krzysiu;-))
Madziara ja rekawiczek nie zakladam. Krzys ma duzy kombinezon, raczki mu sie chowaja w rekawkach i nie wystaja;-) A jak je sprawdzam, to zawsze sa cieplutkie.
Karolki u nas tez czasem godziny 4 czy 5 okazuja sie idealnymi porami na harce, chichoty, piski i wariowanie w lozeczku:-p
 
Filoka ja mieszkam niedaleko Suchej Beskidzkiej, w Beskidach, wiec pewnie stad tyle u mnie sniegu;-)
 
fiolka - dzieki;-):-)
aniulka - bedzie dobrze, bedzie dobrze pewnie zabieg nie bedzie nawet konieczny, kuzyn mial przepukline i nie pamietam zeby mu cos robili:-D:tak:
my czasem uzywamy rekawiczek ale to zalezy w co jest ubrany bo czasem tez mu raczki nie wystaja:-D
dzis idziemy szukac kombinezonow i wyciagam na spacerek wklad do wozkas z kozuszkiem bo strasznie zimno:-(
 
U nas tez noc w miarę spokojna, pobudki na jedzonko o 23, 2 i 6, co jest sukcesem, bo Oliverek potrafi jeść co 1,5 godziny. A już było tak fajnie, bo przesypiał 7 godzin ciurkiem:-p.
Mały zasypia tak około 20 i budzi sie rano miedzy 7 i 8. Potem już nie ma spania, ponieważ zaprowadzamy Marianne na 9 do szkoły.
 
reklama
dziewczyny ja tak z innej beczki. Pytam dziewczyn które miały CC, czy wiecie może po ilu miesiąca po cięciu powinien byc okres??
 
Do góry