reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Ola Adas to jest niesamowity z tym wstawaniem:-DA zaczął juz smiac sie na glos,i ostatnio powiedzial gu-niesamowicie sie to obserwuje:-)jestesmy takie dumne z takich glupot:-D
 
reklama
Hej!

mój mały na szczęście odpukać kolke ma już za sobą mamy za to problem z robieniem kupy, w nocy zasypia czasem już po 19tej i spi do 3ciej czasem nawet do 5tej. Niestety śpi z nami bo tak jak u Ciebie Kira budzi sie często wiec jak bedzie juz siadać to go przenosimy do łóżeczka. W ciągu dnia śpi tylko na spacerze i może z godzinke w domu.:tak:

Mój mały jest taki duży w kombinezonie na zime ze boje sie ze bedzie mu ciasno w gondolce a Wy już myślicie o spacerówce???
Zastanawiam sie kiedy mój mały zacznie przekręcać się z pleców na brzuszek bo jeszcze tego nieumie, dobrze trzymam głowke ale nieprzepada leżeć na brzuchu. A jak to jest u Was???:tak:

pozdrawiamy cieplutko u Nas padał dziś śnieg:tak:
 
Natalka u nas z lezeniem na brzuszku podobnie;-) sa dni, kiedy lezy i wszystko jest ok, a czasami to bron Panie Boze zeby polozyc, bo od razu wycie:-p na razie najlepiej sprawdza sie lezenie na brzuszku bezposrednio po kapieli, jeszcze z gola dupcia;-) wtedy to nawet pogada sobie, posmieje sie, popiszczy, a glowa to prawie pod sufitem;-)
Kira - no masz racje, ze sie to super obserwuje:-) takie male dzieciaczki i robione codziennie przez nie postepy sa lepsze niz telewizor:-D
 
Ja to mojego małego juz chciałam wziąć na spacer w spacerówce ale w kombinezonie który jest na nieg za duży to nie za bardzo bo tak nie może sie zgiąć i jeszcze jest gondola w ruchu( tak na styk sie w nią mieści)...:-D
A co do gugania to Piotrek jak nieraz zaczyna płakać np. jak jest głodny to fajnie mu wychodzi ne ne ne tak że brzmi to jak nie!!nie!!mimo że wtedy płacze to śmiać sie chce z tego"nie":laugh2::-p
 
Mnie wczoraj Olka zaskoczyła bo po kapieli połozyłam ją na brzuszku i przed nią zawiesiłam zabawki wiecie że prawą raczką chciała złapac te zabawki bardzo wysoko unosiła raczkę a na drugiej sie podczymywała. Oczywiście nie udało się jej złapać bo miała zbyt wysoko ale naprawde byłam w szoku. W ogóle teraz już jej nie moge zostawiać samej na przewijaku bo się wygina przekręca na boki robi mostki że normalnie strach ją zostawić.
 
No to brawa dla Oleńki....ta babeczka bedzie sobie w życiu dobrze radzić..taka zwinna i rezolutna...a co chciała złapac zabaweczke i już:-Dno w końcu niedługo 4 miesiąc zaczyna...ech ale ten czas leci...a niedawno dni sie liczyło:sorry2:
 
U nas w Szczecinie to tylko pada ale jest zimno

ola
ja ci współczuje. Ja też czekam jak mała skończy 3 m-ce czyli do 10 listopada może bedzie już lepiej spała:)
 
Hej mamusie, jak Wam nocka minela?
U nas nie najgorzej - jedzonko bylo o 12, 2.30 i 6, wiec nawet sie wyspalismy:-) I nawet kupa nas dzis z samego rana odwiedzila (bo wczoraj to niet) taka wielka, ze dwulatek by sie jej chyba nie powstydzil:-p Czy u Was tez kupa jest zawsze do swiezo zmienionej pieluszki? Bo u nas to standard:cool2:
I wogole to sniegu u nas na metry:szok: i ciagle jeszcze sypie. Szkoda, ze Krzys nie jest starszy, bo ulepilibysmy balwana:-p
Edyta Twoja coreczka to mala zdolniacha;-) a co beda jej zabawki gdzies wisiec, chciala wziac do raczki i sie pobawic:-p
Zycze milego dnia Wam i maluszkom:-)
 
U mnie ostatnie nocki sa spokojne. Mały budzi się tylko raz, ale oczywiscie spi ze mną :) W dzień za to kłade go do łóżeczka i spokojnie zasypia. Jeśli chodzi o gondolkę to ja mam wózek z takim nosidłem usztywnianym i mały spokojnie się tam miesci i myślę, że przynajmniej do stycznia będzie w tym jeździł a potem zobaczymy.
Dziewczyny a jak ubieracie maluszki na spacery? Zakładacie rękawiczki? Bo ja wczoraj już mu założyłam takie trochę grubsze.
 
reklama
Olu specjalnie dla Ciebie;-)od dzis wystepujemy jako Karolki:-D:-D:-D ( zartuje juz dawno chcialam zmienic ale nie wiedzialam jak:zawstydzona/y:bo na poczatku to tak na probe sie zalogowalam ale mi sie spodobalo i zostalam:tak::-))
 
Do góry