reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Naur gratuluje takiej wagi jaką ma Uleńka :tak: widać mleczko mamy jej służy :-)

My jutro wybieramy sie z Maciusiem do pediatry na pierwszą wizyte i ciekawe ile nasz maluch przybrał na wadze? w szpitalu niestety waga mu tylko spadała wiec mam nadzieje, że w domku mu jest lepiej i troche przytył ;-)

A co do skrzypienia to fajnie Naur to określiła :-D bo dokładnie takie dźwięki wydaje nasz bobas :-) mój mąż już sie martwił że coś mu sie dzieje ale widać że nie jest on odosobnionym przypadkiem :rofl2::-D
 
My jeszcze troszke mamy czasu do wizyty:-)
Adaś nie skrzypi,ale jak zaczyna płakać to brzmi jak pociąg pospieszny:-D
Naur to dobrze ze dzidzia przybiera na wadze:tak:]
A nam dzis odpadł pępuszek i zastanawiam sie czy nie za wczesnie:confused:
 
Naur dobrze że Ula tak przybiera:tak:widać mały żarłok. Mój synek 2 tygodnie po urodzeniu ważył 3600g (po urodzeniu miał 2740g) więc chyba też ładnie:-)wogóle już się taki pyzaty zrobił...i fałdek tyle ma...hihi:-Dpołożna dziś była i nie mogła się napatrzeć:-D:-D

Kira Wojtkowi pępek odpadł w 4 dobie:szok:też się przestraszyłam ale wszystko było ok. Pępowina była bardzo cienka i to dlatego. Jeszcze parę dni w środku smarowałam fioletem:tak:dopóki wszystko nie wyschło. Teraz ma już zagojony tylko mam spirytusem przemywać żeby zmyć ten fiolet.:-D
 
Hej
nasz Piotrus ma 10 dni ale pepowina gruba wiec połozna mówi że jeszcze troche potrwa zanim odpadnie...a ja cały czas sie boje żeby sie tam jakies zakażenie nie wdało bo mnie nastarszyła że pepuszek teraz jest wrazliwy i że to idealne wejscie dla jakis bakterii
 
a do tego Piotrek ma skłonnosc do potówek...kapiele w krochmalu pomogły:-)ale co rusz jakas nowa potówka sie pojawi...myslałam że go przegrzewam za bardzo ale teraz naprawde uwazam i nie ma o tym mowy...położna mowi ze poprostu ma takie skłonnosci i musze tego pilnowac:sorry2:
 
Natalia21 u nas pępek odpadł dopiero w 17 dniu :szok: jak czytałam wypowiedzi dziewczyn że kikut odpadł w 4 dobie to byłam załamana :-( ale położna powiedziała mi że u nas pępowina była wyjątkowo gruba i troche czasu to musi potrwać. Tez sie stresowałam tymi bakteriami ale obsesyjnie smarowałam pępek spirytusem. Teraz wszystko ładnie wygląda i mam nadzieje, że nic sie złego nie dzieje :tak: dzisiaj wizyta u pediatry i zobaczymy co powie.

Co do potówek to u nas też są ale tylko na buzi. Mam nadzieje, ze to potówki a nie coś innego.

Gorzej że mały zaczął wieczorami i w nocy bardzo płakać i ma problemy z załatwianiem sie :-( pręży sie biedny, macha nóżkami i widać, że ma zaparcia :wściekła/y: herbatka z kopru i ułatwiająca trawienie nic nie dała :-( wiem że są czopki glicerynowe ale to spytam dzisiaj pani doktor. Mam tylko nadzieje, ze to nie są te sławne kolki :szok::no:
 
raabit daj znać co pediatra powie na te bóle brzuszka Twojego synka:tak:bo mój też strasznie cierpi ale u nas to niestety kolki:szok::szok:
 
reklama
Gosia*** oczywiście jak wróce od pediatry to napisze co mi poradziła :tak: a jak rozpoznać ze to jest kolka a nie zwykłe zaparcie? sama już nie wiem może u nas to też kolka tylko ja nie potrafie tego rozpoznać? :szok::wściekła/y::baffled:
 
Do góry