reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Hmm... fajny ten wątek :tak::-) chyba zacznę tu zaglądać jak tylko dzieci pozwolą:szok::-D ja na szczęście maluszka dokarmiać nie muszę ale nieraz jak mało śpi i często pije to to mam wrażenie że może mi pokarmu zabraknąć:szok:co działa "mlekopędnie":-D:-D???chodzi mi o takie domowe sposoby:tak: (hihi a jeszcze niedawno pisalysmy o domowych metodach wywołania porodu :-D:-D:-D)
 
Fajny wątek tylko troszke czasu brak:tak:
Ja na razie nie mam problemów z karmieniem(a przynajmniej tak mi sie wydaje:baffled:)
Adaś czkawki tez ma,i skórka mu sie złuszcza-smarujemy oliwka:tak:
Nie dopajam dzidzi a herbatki na trawienie pije sama:-)
 
moj maluszek tez ma czkawke i schodzi mu skora. karmie go mlekiem mod a nie cycem bo tak mi pogryzl sutki ze az wylam z bolu i przeszlam na sciaganie pokarmu ktory i tak juz kilka dni temu sie skonczyl. wiec maly jest na butli i jak narazie nie narzekamy. ulewa tez prawie za kazdym razem. teraz wazy 3700 cos takiego hehe ma juz dwa tyg i czekamy az mu sie skorka poprawi. a pepek odpadl w 11 dniu.
 
Edytko mojemu małemu też sie ulewa od 3 dni :tak: dzwoniłam do położnej to mówiła ze to normalne bo widocznie zbyt łapczywie je :-D dzisiaj to nawet mu noskiem poleciało! :baffled: ale to podobno normalne tak samo jak martwiłam sie czkwaką, która też jest normalnym zjawiskiem :-)

A mojemu małemu nie chce odpaść pępek :szok: kurcze czy jest jakiś termin do kiedy powinien odpaść?:-p cały czas smarujemy spirytusem i widać że już powoli odpada ale jak na razie sie trzyma :wściekła/y:
 
Spoko z tym ulewaniem. dopóki dziecko dobrze przybiera na wadze to wszystko jest ok. Julka do 5 m-ca żygała dosłownie jak kot, aż mi czasem przez ramię chlupała! A to wynika z niedojrzałości ukladu pokarmowego i ten musi czasem jeszcze dojrzeć.
I nawet często odbijanie nie pomaga, troche skutkuję podawanie Nutritonu - to taki zagęszczacz pokarmu, ale to po konsultacji z pediatrą.
Trzeba to ulewanie przeczekać, nie ma rady za bardzo. Ale jak dzidzia słabo tyje i dużo ulewa to trzeba zrobić USG brzuszka czy nie ma refluksu albo czegoś ze wpustem do żołądka, ale to też do lekarza po konsultację.
Ula ulewa w normie, zwłaszcza jak się przeje ato czyni często, bo jest fanatykiem cycka, tylko by jadła!
 
Raabit,niestety dokarmiam małą mlekiem modyfikowanym,ona jest ciągle głodna,nie mam aż tyle pokarmu.Czesto zdarza sie tak,ze opróżnia moje nabrzmiałe piersi i za chwile chce jeść...Mały żarłoczek z niej.Oczywiście staram sie dawać jej jak najwiecej pokarmu naturalnego,ale ostatnio robi się coraz bardziej głodna.
Co do ulewania,to moja córa równiez zwraca mleko.Poleciałam oczywiście przestraszona do lekarza,ale pediatra powiedzial,ze to nic złego,tak ma prawo sie dziać.
 
Syska a jakie mleko modyfikowane podajesz małej? :confused:
Ja też walcze o każdą kropelke mojego pokarmu ale jest ciężko, bo widze że swojego mleka mam coraz mniej :-:)sick:
 
reklama
W ciągu miesiąca zużywam 3 opakowania,wiec w sumie dużo je tego mleka niestety.Cieszę sie jednak,że mam choć troche pokarmu naturalnego, każda odrobina jest istotna.
 
Do góry