reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

no ale może ktoś
hasła zapomniał, założył nowe konto i wtedy do zamkniętego nie ma wejścia.
Tak dużo dziewczyn zniknęłao, ze aż dziwne. Zastanawiam sie co sie u nich dzieje, jak dzieciaki rosną.
Ciekawość mnie zżera :)
 
reklama
możemy reaktywować przeciez wątek otwarty również, bo jak mrozik pisze, nie wszystkie sa na zamknietym. Moga się tez pojawic nowe mamy.
o!! rikapa, z Poznania jesteś:D
 
to jak dziewczyny? Odważy się któraś i napisze co u Was słychac?
Na pewno część dziewczyn zagląda, tylko im sie pisać nie chce.
Prosze o mobilizacje i napisanie chociaż paru słów;-):sorry2:
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :)
Pamiętacie mnie:) Jak ja tutaj dawno nei była jakieś 2 lata:) Jak wasze dzieci porosły :) pamiętam jak odliczaliśmy dla każdego do roczku:) Fajnie tak popatrzeć na zdjęcia już większych szkrabów:)
Nie było mnie tutaj tak długo bo to przeprowadzka, praca potem druga ciąża;) A jak juz chciałam się zalogować to hasła nei pamiętałam:) Witajcie ponownie :D:D
mam nadzieję,że jeszcze nas pamiętacie:) Teraz Karolka ma siostrzyczkę Justynę w grudniu skończyła rok:)
Pozdrtawiamy
 
Fiolka - ja pamiętam :)
Gratuluję drugiego szkraba. Jest nas coraz więcej "podwójnych" mam :)
Pisz częściej. Napisz jak sie dzieci dogadują.
Ja urodziłam w marcu. W ta niedzielę obchodziliśmy roczek. Moja młodsza -Wiki jest strasznym zazdrośnikiem i nie pozwala nawet braciszkowi dotknąć mamy
 
Cześć tez cię dobrze pamiętam:)
Moja Karola miała 2 lata jak się urodziła Justyna i na początku było nawet fajnie czyli pierwsze 2 tyg. Była zachwycona siostrzyczką ale potem już nie było tak fajnie:) Zrobiła się zazdrosna o nią, przeszkadzała a nie wspomnę ile razy dostała po głowie młodsza od niej:)teraz Justyn am a14 miesięcy a Karola tyle co twój i jest teraz na etapie naśladowania Młodszej siostry czyli robi się małą dzidzią co jest męczące. Bo jak sama się robierała , ubierała i jadła tak teraz mamy z tym problem. Ale za to juz lepiej się bawią chociaż potrafią sie pokłocić :)
 
reklama
U mnie Filip wogóle super ma podejście. Wiki sie za to na niego drze. Zabiera mu zabawki. Mówię Wam. Taka zaborcza z niej babka że aż sie boje ;)
Ale dzisiaj bez płaczu poszła do żłobka. Mamy więc mały sukces :)
 
Do góry