reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Kupka mojego Olivera jest calkowicie plynna tzn cala wsiaka w pieluszke. Taka ma od zawsze wiec chyba to nic zlego. Mam za to inny problem Oliver je od kilku dni co 2 godziny a i czasem czesciej, w nocy tez. Wczesniej jadl o 20 a potem budzil sie o 2, 3 a teraz okolo 24 a potem co 2, 1,5 godziny.
 
reklama
Znalazlam to ¨´W wieku około 2-3 tygodni, 6 tygodni, 3 miesięcy i 6 miesięcy mają miejsce skoki rozwojowe, kiedy to gwałtownie rośnie zapotrzebowanie dziecka na pokarm. Częstsze i dłuższe karmienia pobudzają wydzielanie mleka - dzięki temu ilość pokarmu szybko stabilizuje się na odpowiednio wyższym poziomie i liczba karmień wraca do normy. ´¨
 
Evelina-to u mnie niestety sie nie unormowało:-(Adaś miał skok-a moje piersi upadek:-pno i niestety trzeba było wprowadzic karmienie mieszane:rofl2:
 
Witam mamusie:)
Dawno nas tu nie było bo szykowaliśmy sie na wesele:D Mała Lola była wyjątkowo grzeczna na weselu wytrzymała do 23:) nie przeszkadzała jej muzyka:) a dla odprężenia się mała puściła mega kupkę , która przesiąkła na sukienkę babci:) A my mieliśmy dużą radość bo od 2 dni jakoś ie mogła zrobić a tu bach na weselu na kolankach baci najlepiej sie robi:)
Niestety nadal nie chce smoczka ciągnąc co jest uciążliwe dla mnie. Dziewczyny próbowała sposobów jakie pisałyście i nie pomogło:( a może polecicie mi jakies smoczki może je te co mamy nie odpowiadają. POMÓŻCIE bo moję piersi nie wyrobią:D
Karolina brawa dla małego lolo ,że tak ładnie je:)
 
Fiolka nasz mały nie chciał ssac smoczków aventu, a nuka mu odpowiadaja..chodziaż jakoś strasznie za smoczkami nie przepada ...ja zazwyczaj mu daje przed snem juz tak na uspokojenie i po zaśnieciu zawsze mu wypada z buzi:-D..no ale ja nie karmie piersia więc mam troche inaczej...
 
fiolka za pozno z brawami:-:)-DKarol juz je po swojemu:-Dczyli mniej a czesciej:wściekła/y:i nza zaddne skarby mu sie nie wcisnie wiecej chyba ze na spaniu czasem zaskoczy:tak:dobrze ze na noc sie najada i w nocy je tylko raz tez sporo:tak:brawa dla malej za mega weselne kupsko:-D
 
Dziewczyny jak długo wasze pociechy nie robiły kupki?? martwie sie trochę bo mała już 3 dzien nie zrobiła za to pierdzi:)
 
reklama
fiolka mój mały raczej robi 2-3 dziennie ale położna mi mówiła że dziecko karmione piersią może nie robić kupki nawet...2 tygodnie:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:trochę to przerażające ale naprawde tak mi powiedziała. Mówiła że jak dzidzia spokojna to niema się czym martwić. Z tego co pamiętam Ty karmisz piersią???

Miłego dnia.:-D
 
Do góry