reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Wiedziałam że za szybko się cieszyłam. Mała przed chwila się obdziła zaczeła płakać tatus do nie poszedł i oczywiscie po 5 minutach wymiekł i co zrobił?? Zaniósł mała do tesciowej wrrrrrr
 
reklama
Edyta współczuje :-( ale dlaczego zaniósł małą do teściowej? nie rozumiem? :baffled:

A mój Maciuś własnie zanął na dobre i mam nadzieje, że na długo :tak::-D

Natalia jak moja mama czy teściowa nie widzą pare dni małego to też już tęsknią i są strasznie podjarane ze mogą sie z nim zobaczyć :tak: to normalne :tak: jutro własnie jedziemy na cały dzień do mojej mamy i jest z tego powodu strasznie szczęśliwa :tak:
 
Mój maluch też cos dzisiaj niespokojny. A jak zrobił popołudniu kupke to była taka rzadka, że mu wyciekła z pieluchy i był ubabrany po pachy. Wasze maluchy tez robią takie rzadkie kupki?
 
Madziara mój dzisiaj pierwszy raz zrobił taką rzadką kupke ze połowa wsiąkła w pampersa ale nic nie wyleciało poza pieluche :tak: skoro raz taką zrobił to myśle, ze nie ma podstaw do niepokoju :-)
 
Pierwszy wnuczek mojej teściowej, zreszta mojej mamy tez....jak teściowa przyjdzie raz na tydzien na jakieś 2 godz sie z nim pobawić i go porozpieszczac to jest ok:-D:-)ale wspolne mieszkanie to nie wiem raczej by nie wypaliło:shocked2:ja sie z własna mama kłóce hehe a co dopiero z teściową w koncu jakby nie patrzec to obca osoba:-p
Edyta mąż pewnie zniósł małą żeby teściowa sie zajęła a ty żebyś miała troche luzu albo chciał mieć Ciebie tylko dla siebie he..?? :-D:-):laugh2:
 
A ja sie zastanawiam jak wpłynie na nasze maluszki zmiana czasu z letniego na zimowy? :baffled::eek: mam nadzieje, że nie będą za bardzo rozregulowane :tak:
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAle się rozpisałyście. Ja tak jak już pisałam te kupki traktuję troche z przymrużeniem oka...niech tam sobie będą jakie chcą byle maluszek rósł:tak:
Jeśli chodzi o pieluszki to używamy Pampersów 3 bo w 2 było już troszeczkę za ciasno:eek::-p:-D u nas Pampersy sprawdzają się idealnie:-)
Ktoś tu pytał jak podawać Debrodat???? Ja teraz tego nie stosuję ale przy Wiktorii stosowałam razem z Infacolem i właśnie jak skończył mi się infacol to wzięłam ten zakraplacz od buteleczki infacolu i nim podawałam również debridat:tak::-D
 
reklama
Raabit ale Nikodem od dwóch tygodni robi taką rzadka kupke. Mówiłam lekarzowi, ale on własciwie nic na to nie powiedział, pytał tylko ile razy bo jak by było częściej to już podchodzi pod biegunkę. A od wczoraj zaczął robic 3 x dziennie więc już sama nie wiem. Najpierw przez trzy dni nie robi a teraz trzy razy dziennie.
 
Do góry