reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

ja daje lyzeczka:tak:najwygodniej bo to takie male ilosci ze lepiej nie dodawac do niczego. to jest geste i na sciankach butelki wiecej zostanie niz dzieciak wypije,sprobuj lyzeczka po troszku wlewac:tak:
 
reklama
Jeśli chodzi o pieluszki to my używamy już 4. Pampersów czy hugisów, u nas obojętne, co jest w promocji. I jedne i drugie potrafi przesikać. Czasami przez 4 godziny ma ok, a czasami po godzinie zmiana ubranek, bo cały boczek mokry :szok::-D. Tyle ze hugisy zawsze bierzemy premium a pampersy active baby (te w wersji "4" mają elastyczne zapięcie i wyższy tył, z tych jestem najbardziej zadowolona)
 
Olka uzywa pampersów ale też czasami przeleci gdzieś bokiem , siuski nie ale kupa bardzo często bo ona w odróznieniu od waszych bobasków potrafi zrobić z 6 kup dziennie czasami nawet wiecej.:tak:Nieraz musze ją całą przebrac bo jej wylatuje wszystko na plecki:szok: Rzadko się zdarza jak ja przebieram żeby nie miała kupy, ale to dobrze przynajmniej wiem ,że jest ok bo juz raz miała 4 dniowy kryzys z kupami:-(
Natalia to podawaj strzykawką tak chyba jest najlepiej ja tak dawałam małej antybiotyk po wolutku wpuszczasz do buzki i wypije bo jak dasz łyzeczą moze wypluc albo sie zaksztusić.
 
Edyta - na mojego to i strzykawka nie pomagała. Jak nie chciał wypić, to bulgotał, robił mega slinę i wypluwał. Zależy jak mu pasowało. ;-)
 
cześc mamuśki:)
My z lola używamy od miesiąca rozmiar 3 ale belle i huggisy. jakoś bardziej nam podpasywały niż pampersy mała rośnie jak na drożdżach i wazy juz 7 kg:) Mam siłownie za darmo:)
U nas tak jak wszędzie kupka jest tematem 1:) Ostatnio mała jest marudna i bardzo łatwo ją rodraznic Wczoraj mąż chciał ją zabawić to ta strasznie się rozliczała i musiałam ją uspakajac i tak do 1 w nocy:( Dziewczyny które karmią piersia jak to robicie że wasze maluszki spią po 40-5 godzin w nocy?? Moja budzi się co 2,5 czasami co 1,5 godz..:( A na spaceru potrafi spac 3,5 godziny:)

BRAWO dla lola :):)
 
My na dzien używamy tetrowych pieluszek-i te żadko przeciekaja-jesli juz to z mojej winy-zle zawiaże czy cos:-p
Ale na noc i na spacerki uzywamy jednorazowych i tez 3 z Belli i Huggiesow-Premium-próbowałam tez Classic ale Premium lepsze:tak:A na Pampersy Adaś ma uczulenie wie odpadaja:tak:A przeciekaja bardzo czesto:szok:idąc gdzies musze miec co najmniej 2 komplety ubranek na zmaiane:eek:
 
reklama
Fiolka moja przesypa te 5 godzin dlatego ze bardzo pozno zasypia i chyba z wycienczenia pozniej spi jak zabita hehe.
Kira podziwiam Cię z tymi tetrami to ale masz prania pewnie.... teraz to już chyba mało kto używa tetrówek.​

Moja Ola dziś super grzeczna no normalnie nie mogę wyjść z podziwu od rana leży cały czas w łozeczku tylko co jakiś czas ją wyciagam daje cyca i zmieniam pieluchy nawet zasypia tam sama. Byłysmy od 14 do 15 na spacerku prawie w ogóle nie spała. Teraz lezy i oczy się jej zamykają a ja nadal prasuje z małymi przerwami i mam powoli dość.​
 
Do góry